Я дуже хочу, щоб ця пісня стала для когось підтримкою, для когось — спогадом, а для когось — надією. Якщо після прослуховування людина на хвилину зупиниться і замислиться над справжньою цінністю любові та щастя — значить, ми зробили все правильно.
На території області сталися підтоплення підвалів будинків
В Одеській області через сильні зливи виникла загроза прориву дамби. Рятувальні роботи тривають.
Про це Інформатору повідомили у прес-службі ДСНС в Одеській області.
"Загроза виникла на півночі регіону у Подільському районі. Наразі для усунення загрози руйнування дамби ведуться роботи з перекачування води з переповненого ставка через греблю", - йдеться у повідомленні.
Так, рятувальники за допомогою спеціального обладнання вже перекачали 1,6 тис. куб. м. води.





Нагадаємо, у Чернівецькій області через зливи частково підтоплені 29 житлових будинків.Крім того, в Чорному морі під Одесою пронісся смерч.
Також Інформатор розповідав, що Кирилівку накрив потужний шторм .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .