Внаслідок атаки потерпілих немає
В Одеській області під час нічної атаки 21 березня під обстріл потрапив дитячий табір у курортному районі. Він не працює з початку великої війни. Виникла пожежа, її вже потушили.
Про це повідомили в ДСНС. Зазначається, що російські окупанти завдали удару по рекреаційній зоні в одному з курортних районів Одещини.
"Сталося руйнування та загоряння будівель на території дитячого табору, який не працює з початку повномасштабного вторгнення", - йдеться в повідомленні.
Також внаслідок атаки виникла пожежа, яку рятувальники оперативно ліквідували. На щастя, ніхто не постраждав.
Біля опівночі Росія масовано атакувала Одесу та Одеський район ударними безпілотниками. Внаслідок російської атаки у трьох локаціях спалахнули потужні пожежі. Зокрема, пошкоджені житлова багатоповерхівка, торговий центр та магазини.
В Одесі постраждало троє людей. Всі вони - підлітки.