“Друге Пришестя — це найважливіший альбом у моєму житті. Пісня ‘Досі живий’ потребувала глибшого бачення, ніж просто кліп. Ми робимо такі речі для креативних, думаючих людей і свідомо працюємо для невеликої аудиторії. Саме в цьому — наш справжній кайф”.
Пожежу швидко ліквідували
У четвер, 11 листопада, на одеському стадіоні "Чорноморець" сталася пожежа. На цьому стадіоні збірна України сьогодні має провести товариський матч проти збірної Болгарії.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Думская.
За інформацією від ДСНС, пожежа почалася через коротке замикання в офісному кулері. Речі в офісі спалахнули на площі 2 квадратні метри.


Займання ліквідували за допомогою вогнегасників ще до приїзду рятувальників. У пожежі ніхто не постраждав.


Зазначимо, що матч між збірними України та Болгарії розпочнеться о 19:30.
Раніше ми повідомляли, що на Рівненщині в авто нардепа кинули коктейль Молотова. Також писали про те, що Кабмін звільнив голову ДСНС в Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.
Фото: dumskaya.net