Головна
Україна
Події
12:07, 9 Червня
Информатор UA

Интро

У лавах Нацгвардії з’явилася перша жінка-сапер. Вона доєдналася до одного з інженерних підрозділів.  Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Національну гвардію України. Нацгвардійка отримала досвід та пройшла навчання нещодавно у навчальному центрі в Косово. Там вона вчилась фаху сапера. 30-річна Марина вже виконує завдання з виявлення та підриву небезпечних боєприпасів, які піротехніки й досі тисячами знаходять на території Київської області. Сапери Нацгвардії невпинно продовжують розміновувати постраждалий регіон. Вони вже знайшли та знищили близько 12,5 тисяч вибухонебезпечних предметів. Щодня знаходять по декілька сотень небезпечних боєприпасів, які залишили після себе окупанти. Їх знешкоджують шляхом підриву на спеціально відведених полігонах. Зараз неможливо оцінити, наскільки території України заміновані, оскільки триває війна. Але досвід інших конфліктів свідчить, що проблема буде величезною. Нагадаємо, українські військові показали спалений російський бронетранспортер. Крім того, близько 60% Запорізької області зараз під окупацією рашистів. Також Інформатор писав, що Швеція поставить Україні снайперські гвинтівки та протитанкові гранатомети.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В Нацгвардії з’явилася перша жінка-сапер: вона пройшла навчання в Косово

Читать на русском

Зараз вона займається розмінуванням Київської області

Читать на русском
В Нацгвардії з’явилася перша жінка-сапер: вона пройшла навчання в Косово

Зараз вона займається розмінуванням Київської області

У лавах Нацгвардії з’явилася перша жінка-сапер. Вона доєдналася до одного з інженерних підрозділів. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Національну гвардію України.

Нацгвардійка отримала досвід та пройшла навчання нещодавно у навчальному центрі в Косово. Там вона вчилась фаху сапера. 30-річна Марина вже виконує завдання з виявлення та підриву небезпечних боєприпасів, які піротехніки й досі тисячами знаходять на території Київської області.

Сапери Нацгвардії невпинно продовжують розміновувати постраждалий регіон. Вони вже знайшли та знищили близько 12,5 тисяч вибухонебезпечних предметів. Щодня знаходять по декілька сотень небезпечних боєприпасів, які залишили після себе окупанти. Їх знешкоджують шляхом підриву на спеціально відведених полігонах.

Зараз неможливо оцінити, наскільки території України заміновані, оскільки триває війна. Але досвід інших конфліктів свідчить, що проблема буде величезною.

Нагадаємо, українські військові показали спалений російський бронетранспортер. Крім того, близько 60% Запорізької області зараз під окупацією рашистів.

Також Інформатор писав, що Швеція поставить Україні снайперські гвинтівки та протитанкові гранатомети

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.