Головна
Україна
19:27, 6 Серпня
Информатор UA

Интро

Вони все ще намагаються приховувати її від . Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передає Інформатор. Рашисти продовжують свої намагання загнати жителів Маріуполя на фронт проти України. Для цього вони використовували найрізноманітніші методи брехні від фейкової допомоги до неіснуючої роботи. Проте, зараз ця мобілізація почалася значно більш відкрито. Окупанти почали активно просувати заклики на службу по контракту. Усі підконтрольні рашистам Telegram-канали почали просувати закрили до заключення контрактів. Заохочення від окупантів у соцмережах. Джерело: Петро Андрющенко Заохочення від окупантів у соцмережах.Джерело: Петро Андрющенко За нашою інформацією, Пушилін весь тиждень був у Маріуполі. Іващенко під його особистим наглядом. Обговорювалось багато, у т.ч. мобілізація. Однозначне рішення - офіційний початок одразу після референдуму повернення в росію з максимальним ефектом до такого офіційного рішення росії. Аби мобілізація йшла по законам днр, і саме на має залишитись весь негатив від її запровадження, написав Петро Андрющенко. Він також звернувся до чоловіків Маріуполя. Він натякнув їм, що мобілізація від окупантів гарантує виключно смерть в окопі з ганьбою, і нічого більше. Від таких закликів краще тікати якомога далі. Проте, питання відкритої відправки всіх підряд на фронт це лише питання часу. Рашисти будуть всіма силами нагнати людей на фронт замість десятків тисяч втрачених одиниць гарматного м Нагадаємо, що росіяни завдали удару по пятиповерхівці у Костянтинівці, обвалився підїзд: із заблокованих квартир врятували 7 людей. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

В Маріуполі рашисти запустили ще більш активну мобілізацію

Читать на русском
В Маріуполі рашисти запустили ще більш активну мобілізацію

З’явилися дані про плани окупантів

Вони все ще намагаються приховувати її від «добровольців».

Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, – передає Інформатор.

Рашисти продовжують свої намагання загнати жителів Маріуполя на фронт проти України. Для цього вони використовували найрізноманітніші методи брехні – від фейкової допомоги до неіснуючої роботи. Проте, зараз ця «прихована» мобілізація почалася значно більш відкрито. 

Окупанти почали активно просувати заклики на службу по контракту. Усі підконтрольні рашистам Telegram-канали почали просувати закрили до заключення контрактів. 

Заохочення від окупантів у соцмережах. Джерело: Петро Андрющенко
Заохочення від окупантів у соцмережах. Джерело: Петро Андрющенко


«За нашою інформацією, Пушилін весь тиждень був у Маріуполі. Іващенко під його особистим наглядом. Обговорювалось багато, у т.ч. мобілізація. Однозначне рішення - офіційний початок одразу після референдуму  “повернення в росію”  з максимальним ефектом до такого офіційного рішення росії. Аби мобілізація йшла по “законам днр”, і саме на “днр” має залишитись весь негатив від її запровадження», – написав Петро Андрющенко.

Він також звернувся до чоловіків Маріуполя. Він натякнув їм, що мобілізація від окупантів гарантує виключно смерть в окопі з ганьбою, і нічого більше. Від таких закликів краще тікати якомога далі. Проте, питання відкритої відправки всіх підряд на фронт – це лише питання часу. Рашисти будуть всіма силами нагнати людей на фронт замість десятків тисяч втрачених одиниць гарматного м’яса. 

Нагадаємо, що росіяни завдали удару по п’ятиповерхівці у Костянтинівці, обвалився під’їзд: із заблокованих квартир врятували 7 людей.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.