"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
У кліпі вперше разом із Муаядом з’являються музиканти, а особливої символіки образу артиста додає нагорода переможця шоу «Співають всі!», яку він уперше демонструє публічно саме в цій відеороботі.
Повідомляється також, що під час обстрілу поранення отримала семирічна дівчинка
У неділю, 14 травня, російські окупаційні війська обстріляли село Приморське Запорізької області. Постраждали цивільні мешканці та водій карети швидкої допомоги.
Глава Запорізької обласної військової адміністрації Юрій Малашко розповів про стан постраждалих.
"В результаті ворожих обстрілів постраждало 6 місцевих жителів, серед них малолітня дитина", — повідомив Малашко.
24-річний хлопець, який отримав поранення під час ворожої атаки помер. 30-річний чоловік досі у важкому стані. Троє, у тому числі дитина - середньої важкості. Одному постраждалому надали допомогу амбулаторно.
Під обстріл потрапили прифронтові населені пункти. Удар прийшовся й в Гуляйполе. Є руйнування.
Глава ОВА зазначив, що ворог відповість за кожний злочин.
Нагадаємо, росіяни обстріляли "Ураганами" Курахове: поранена дитина і двоє дорослих, зруйновано п'ять багатоповерхівок.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.