Через удар по багатоповерхівці вже 24 людини загинуло, під завалами будинку продовжують шукати жертв російського теракту
В Києві зросла кількість загиблих внаслідок масованого ракетного удару РФ вранці 14 травня. Станом на 06:00 15 травня 24 людини загинули. Серед загиблих після російського теракту в столиці - троє дітей.
Про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій. Удар російської ракети прийшовся по багатоповерховому будинку в Дарницькому районі.
Окрім загиблих через теракт РФ є багато поранених. Також в ДСНС надавали психологічну допомогу - загалом її отримали 398 людей. При цьому пошуково-рятувальні роботи та розбіп завалів тривають, оскільки багато людей все ще рахуються зниклими безвісти.


Зазначимо, що Росія вдарила по будинку у Києві 14 травня крилатою ракетою Х-101, виготовленою у другому кварталі 2025 року, - і цей факт став доказом, що санкційна блокада ВПК Росії досі працює не так, як повинна. Раніше, під час масованої атаки на Київ у червні 2025 року, Росія так само застосовувала ракети Х-101 проти житлових будинків.
Нічна атака 14 травня стала однією з наймасштабніших за словами речника Повітряних сил Юрія Ігната. Сили ППО збили 693 цілі та працювали на межі ресурсів. Ворог запустив дрони та ракети, а основний удар сконцентрував на Києві.
Про загрозу попереджали ще 13 травня, коли розвідка помітила активність на російських летовищах. Юрій Ігнат тоді зауважив, що перекидання авіації та підготовка літаків є чітким сигналом про спорядження ракет. Як з'ясувалося, окупанти заздалегідь планували цей комбінований удар, щоб виснажити український захист.
У Києві постраждали шість районів, але найбільша трагедія сталася у Дарницькому районі. Там сталося влучання ракети РФ у багатоповерхівку. Рятувальники досі шукають під завалами ще 20 мешканців, а загальна кількість поранених у столиці сягнула 44 осіб. Також були пошкоджені будинки та офіси в Оболонському, Дніпровському та інших районах міста.