«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
На порушників складатимуть акти
На Івано-Франківщині вилучатимуть необроблені земельні ділянки. Їх віддадуть на потреби військових.
Про це повідомив мер Івано-Франківська Руслан Марцінків, повідомляє Інформатор.
«Всі сільськогосподарські землі мають бути оброблені. Складатимемо акти. Хто не обробив, вилучатимемо ділянки для потреб військових», - заявив Марцінків.
За його словами, найближчим часом до садово-городніх товариств запустять 14 маршрутів.
«Дуже важливо максимально обробляти кожен клаптик землі. Будемо садити поля. Адже розуміємо, що нам потрібний запас продуктів», – зазначив Марцінків.
Нагадаємо, у Києві неправильно припарковані авто забиратимуть на потреби міста. Крім того, на Тернопільщині у п'яних водіїв конфіскували 11 автомобілів.
Також Інформатор писав, що у додатку «Дія» можна переказати гроші на допомогу армії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.