Цього разу на екрані розгортається весілля альфонса з багатою мілфою. Головну роль несподівано виконала народна артистка України Тамара Яценко. Її поява в образі "розкішної нареченої" стала культурним шоком — акторка зламала всі очікування й додала історії театрального абсурду та чорного гумору.
Раніше в області посилили карантинні обмеження
В Україні епідемічна ситуація в областях різна. Є регіони, де рівень захворюваності помірний, проте в Івано-Франківській області зафіксували спалах COVID-19.
Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на традиційному селекторній нараді, - передає Інформатор .
«Протягом тижня спалах захворюваності спостерігалася в Івано-Франківській області. Щодня там фіксувалося більше 400 хворих. Зараз також залишається близько 400 випадків. Динаміка схожа на ту, що відбувалася на початку пандемії в Чернівецькій області. Поставили ситуацію на контроль керівництва області», - заявив Шмигаль.
За його словами, у зв'язку з цим розглядається можливість повернення до адаптивного карантину.
«Адаптивний карантин буде складатися з «зеленої»,«жовтої»,«помаранчевої» зон, і за окремим рішенням можуть встановлюватися «червоні» зони», - пояснив Шмигаль.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Івано-Франківській посилили карантинні заходи. Крім того, в Україні циркулюють п'ять штамів COVID-19.
Також Інформатор писав, що в західних регіонах росте захворюваність і є ризик нових штамів COVID-19.