“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Клінічний розтин визначить причини смерті
В іспанському місті Марбелья від крововиливу в мозок померла 43-річна жінка. До цього вона отримала щеплення AstraZeneca.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на місцеве видання Dario Sur .
Вона отримала вакцину AstraZeneca 3 березня. Через кілька годин жінка почала погано себе почувати, прийшла до лікарів із симптомами головного болю і загальним дискомфортом, що говорило про побічні ефекти препарату.
Кілька днів по тому, 13 березня, вона повернулася до лікарні, тому що все ще відчувала себе зле. Лікарі зробили комп'ютерну томографію, але не знайшли ніяких патологій.
На наступний день у пацієнтки виявили крововилив у мозок, який намагалися злити в ході хірургічного втручання, під час якого виявили набряк (накопичення рідини в мозку).
Стверджується, що жінка не мала серйозних проблем зі здоров'ям. За протоколом після смерті їй зробили тест на коронавірус, який дав негативний результат. Наразі на тіло чекає клінічний розтин, який визначить причини смерті.
Місцеві медики вже повідомили про цей випадок до іспанських та європейських агентств з лікарських засобів.
Виявлення декількох рідкісних випадків тромбозу вен мозку стало причиною переривання прийому цього препарату в Італії, Німеччині, Франції та інших країнах. Справа перебуває в руках Європейського агентства з лікарських засобів, яке відкрило розслідування, щоб з'ясувати, чи пов'язані ці тромботичні епізоди з вакцинацією.
В цілому на 17 млн вакцинованих осіб в світі виявили 37 тромбозів, тобто 1 тромбоз на 460-470 тисяч населення.
Зв'язок тромбозу і вакцинації викликає сумніви у наукового співтовариства, яке нагадує, що препарат AstraZeneca пройшов всі необхідні протоколи безпеки. Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує країнам продовжувати вакцинувати препаратом AstraZeneca і каже, що в світі не зареєстровано жодного випадку смерті після вакцинації.
Відзначимо препаратом AstraZeneca під індійським назвою Covidhield вакцинують в Україні. Раніше повідомлялося, що в Україні не зафіксовано жодного випадку тромбозу після вакцинації від COVID-19,але виявлені 362 випадки побічних реакцій.
Крім того, раніше в Міністерстві охорони здоров'я розповіли про побічні ефекти від вакцини Covishield.