Головна
Україна
10:43, 5 Травня
Информатор UA

Интро

В Іспанії затримали проросійського блогера Анатолія Шарія. Його підозрюють у державній зраді.  Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-центр Служби безпеки України.  Шарія затримали внаслідок багаторівневої спецоперації напередодні, 4 травня. Це стало можливим завдяки взаємодії СБУ та Офісу генпрокурора з міжнародними партнерами "Це затримання - свідчення того, що кожен зрадник України рано чи пізно отримає заслужене покарання", - заявили в СБУ. Блогера підозрюють за двома статтями Кримінального кодексу України: ст. 111 (державна зрада) ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної приналежності, релігійних переконань, інвалідності та інших ознак). На думку слідчих СБУ, Шарій діяв на замовлення іноземних структур. У його інтерв'ю та виступах є факти його підривної діяльності проти України. Минулого року йому було оголошено про підозру. Продовжуються слідчо-оперативні заходи для того, щоб притягнути його до відповідальності. Зазначимо, в Україні в серпні 2021 року запровадили санкції проти Шарія та його дружини Ольги, а також тещі Алли Бондаренко. Таке рішення ухвалила Рада нацбезпеки та оборони України, а Зеленський своїм указом увів у дію санкції. Санкції мають на увазі: блокування активів, обмеження торгових операцій, запобігання виведенню капіталів за межі України, заборона видачі дозволів, ліцензій Національного банку на здійснення інвестицій в іноземну державу, розміщення валютних цінностей на рахунках та вкладах на території іноземної держави, заборона передачі прав на об'єкти інтелектуальної власності; блокування доступу до веб-ресурсів. Пізніше в Україні заблокували його YouTube-канал. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

В Іспанії затримали проросійського блогера Шарія

Читать на русском

Він діяв на замовлення іноземних структур

Читать на русском
В Іспанії затримали проросійського блогера Шарія

Він діяв на замовлення іноземних структур

В Іспанії затримали проросійського блогера Анатолія Шарія. Його підозрюють у державній зраді. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-центр Служби безпеки України

Шарія затримали внаслідок багаторівневої спецоперації напередодні, 4 травня. Це стало можливим завдяки взаємодії СБУ та Офісу генпрокурора з міжнародними партнерами

"Це затримання - свідчення того, що кожен зрадник України рано чи пізно отримає заслужене покарання", - заявили в СБУ.

Блогера підозрюють за двома статтями Кримінального кодексу України:

  • ст. 111 (державна зрада)
  • ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної приналежності, релігійних переконань, інвалідності та інших ознак).

На думку слідчих СБУ, Шарій діяв на замовлення іноземних структур. У його інтерв'ю та виступах є факти його підривної діяльності проти України. Минулого року йому було оголошено про підозру. Продовжуються слідчо-оперативні заходи для того, щоб притягнути його до відповідальності.

Зазначимо, в Україні в серпні 2021 року запровадили санкції проти Шарія та його дружини Ольги, а також тещі Алли Бондаренко. Таке рішення ухвалила Рада нацбезпеки та оборони України, а Зеленський своїм указом увів у дію санкції. Санкції мають на увазі: блокування активів, обмеження торгових операцій, запобігання виведенню капіталів за межі України, заборона видачі дозволів, ліцензій Національного банку на здійснення інвестицій в іноземну державу, розміщення валютних цінностей на рахунках та вкладах на території іноземної держави, заборона передачі прав на об'єкти інтелектуальної власності; блокування доступу до веб-ресурсів. Пізніше в Україні заблокували його YouTube-канал.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.