В Ірані заявили про виявлення дислокації всіх ядерних об'єктів Ізраїлю та готовності завдати по них удару

Читать на русском

Іран готовий до використання ракет для ураження об'єктів в Ізраїлі

Читать на русском
Ядерний удар
Тегеран може атакувати ядерні об'єкти Ізраїлю

Іран готовий до використання ракет для ураження об'єктів в Ізраїлі

Командувач ядерної безпеки Ірану Ахмад Хахталаб заявив про можливий перегляд ядерної стратегії Ірану через погрози від Ізраїлю. Водночас і Корпус стражів ісламської революції заявив, що Іран виявив місцеперебування всіх ядерних об'єктів Ізраїлю. Крім того, за їх даними, Тегеран готовий у будь-який момент нанести на них удар у випадку агресії з боку Тель-Авіва.

Агентства Tasnim цитує Хахталаба.Таким чином, Іран демонструє готовність завдати удару у відповідь, якщо Ізраїль наважиться вдарити по іранських ядерних об’єктах.

"Перегляд нашої ядерної доктрини та політики, а також міркувань, висловлених раніше, цілком можливий", — сказав Ахмад Хахталаб.

За даними російських ЗМІ, які посилаються на Корпус стражів ісламської революції, Іран знає, де знаходяться всі ядерні об'єкти Ізраїлю та готовий ударити у відповідь у будь-який момент.

Атака Ірану на Ізраїль у квітні-2024

У ніч на 14 квітня Іран почав атакувати Ізраїль у відповідь на знищення кількох іранських генералів у сирійському консульстві. Понад 300 повітряних цілей були спрямовані на Ізраїль, включаючи близько 150 ракет і 165 дронів. Однак американські й британські літаки, спільно з ізраїльською системою протиракетної оборони "Залізний купол", знищили більшість з них, більшість навіть не досягла Ізраїлю.

Після цієї атаки є ймовірність, що Ізраїль може здійснити удари у відповідь на іранську територію, попри особисте прохання президента США Джозефа Байдена зупинити це, щоб не збільшувати напруженість у регіоні.

Прем'єр-міністру Беньямін Нетаньяху має декілька варіантів у відповідь на подібні ситуації. Незалежно від обраного варіанту реакції – деескалації, обмеженої відповіді чи повномасштабної війни – завжди існують ризики, що ситуація може ускладнитися або призвести до непередбачуваних наслідків. Детальніше про те, як Ізраїль може відповісти Ірану — у матеріалі "Інформатора".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.