“Любим і мовчим” — це пісня про двох людей, які довго залишаються “просто друзями”, але насправді мають одне до одного значно глибші почуття. Йдеться про ситуації, коли ти засинаєш і прокидаєшся не з тією людиною, з якою хочеш бути, але продовжуєш про це мовчати, бо боїшся зруйнувати дружбу.
Причину аварії ще встановлюють
В Ірані на одному з ядерних об'єктів сталася аварія, пов'язана з електричними мережами. Напередодні на об'єкті в Натанзі запустили нові сучасні центрифуги для збагачення урану.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Reuters .
Завод в Натанзі, який знаходиться в пустелі у центральній провінції Ісфахан, є центральним елементом програми Ірану зі збагачення урану і контролюється інспекторами МАГАТЕ.
До слова, внаслідок інциденту ніхто не постраждав, і це не призвело до забруднення навколишнього середовища. Причину аварії ще встановлюють.
Нагадаємо, раніше до сховища Чорнобильської АЕС СВЯП-2 завантажили першу партію відпрацьованого ядерного палива .
Також раніше Інформатор писав, що Україна в ООН вказала на можливість ядерної загрози з анексованого Росією Криму .