RU
Головна
Бізнес
Інтернет і ІТ
14:08, 21 Червня
Информатор UA

Интро

У пристроях на базі iOS виявили серйозну вразливість, яка може повністю відключити всі функції Wi-Fi. Про це розповів користувач Twitter Карл Шоу, - передає Інформатор . За його словами, така проблема з пристроєм може виникнути при спробі підключитися до мережі Wi-Fi з назвою певного типу. У підсумку це призводить до помилки, яка просто блокує можливість пристрою встановлювати з'єднання з бездротовими мережами. Це виглядає так, ніби девайс просто відмовляється включати Wi-Fi. Перезавантаження пристрою або перейменування точки доступу, яка призвела до проблеми, нічого не змінює. Карл Шоу уточнив, що в його випадку він використовував iPhone XS, на якому встановлено iOS версії 14.4.2. У назві Wi-Fi, до якого він намагався підключитися, був форматний рядок % p% s% s% s% s% n. Підсумок - втрата можливості використовувати бездротові функції пристрою. В Apple ситуацію поки не коментують. After joining my personal WiFi with the SSID , my iPhone permanently disabled its WiFi functionality. Neither rebooting nor changing SSID fixes it :~) pic.twitter.com/2eue90JFu3 Carl Schou (@vm_call) June 18, 2021 Інформацію користувача перевірив портал BleepingComputer,використовуючи вже iOS 14.6. Все повторилося з тією ж точністю. Проблема присутня тільки на пристроях на базі iOS. Вважається, що система визначає букви після знаку , як специфікатор формату, а через неможливість його зчитати, вона просто ламається. Вид точки доступу також не впливає на ситуацію - це може статися як з публічними, так і з захищеними мережами. Поки проблему не вдається вирішити тільки повним скиданням налаштувань. Нагадаємо, що деякий час тому Apple довелося сплатити студентці велику компенсацію за те, що працівники сервісного центру її особисті фото в мережу . Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

В iOS знайшли критичну уразливість, яка повністю блокує функції Wi-Fi

Читать на русском
В iOS знайшли критичну уразливість, яка повністю блокує функції Wi-Fi

Допомагає тільки повне скидання налаштувань до заводських установок

У пристроях на базі iOS виявили серйозну вразливість, яка може повністю відключити всі функції Wi-Fi.

Про це розповів користувач Twitter Карл Шоу, - передає Інформатор .

За його словами, така проблема з пристроєм може виникнути при спробі підключитися до мережі Wi-Fi з назвою певного типу. У підсумку це призводить до помилки, яка просто блокує можливість пристрою встановлювати з'єднання з бездротовими мережами. Це виглядає так, ніби девайс просто відмовляється включати Wi-Fi. Перезавантаження пристрою або перейменування точки доступу, яка призвела до проблеми, нічого не змінює.

Карл Шоу уточнив, що в його випадку він використовував iPhone XS, на якому встановлено iOS версії 14.4.2. У назві Wi-Fi, до якого він намагався підключитися, був форматний рядок % p% s% s% s% s% n. Підсумок - втрата можливості використовувати бездротові функції пристрою. В Apple ситуацію поки не коментують.

 

Інформацію користувача перевірив портал BleepingComputer,використовуючи вже iOS 14.6. Все повторилося з тією ж точністю. Проблема присутня тільки на пристроях на базі iOS. Вважається, що система визначає букви після знаку «%», як специфікатор формату, а через неможливість його зчитати, вона просто ламається.

Вид точки доступу також не впливає на ситуацію - це може статися як з публічними, так і з захищеними мережами. Поки проблему не вдається вирішити тільки повним скиданням налаштувань.

Нагадаємо, що деякий час тому Apple довелося сплатити студентці велику компенсацію за те, що працівники сервісного центру «злили» її особисті фото в мережу .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.