“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Вік дитини не розкривають
Поліцію викликала співмешканка. Вона сказала, що чоловік зґвалтував дівчинку кілька днів тому.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Херсонської поліції.
Жінка зателефонувала до поліції, 24 листопада за місцем проживання підозрюваного та дитини приїхали правоохоронці. Нині 32-річний батько знаходиться під вартою, суд обрав для нього запобіжний захід на 60 днів без права застави. Поки триває слідство, вік дитини та подробиці злочину не розкривають.
Нагадуємо, на Хмельниччині чоловік кілька років ґвалтував доньку і знущався з сина-підлітка.
Крім того, ми розповідали, що в Запоріжжі чоловік зґвалтував 6-річну доньку своєї знайомої, а під Чернівцями 17-річний хлопець зґвалтував хлопчика та зняв це на телефон.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.