Головна
Україна
Події
19:19, 30 Червня
Информатор UA

Интро

У Генеральному штабі ЗСУ підтвердили інформацію, що російські окупанти залишили острів Зміїний, та переконують, що ворог не витримав ударів з боку захисників України. Про це заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних Сил України бригадний генерал Олексій Громов,повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Генштабу. Не витримавши вогню нашої артилерії, ударів ракетних військ і авіації російські окупанти залишили острів Зміїний. Однак, окупант не полишає спроб захопити Донецьку та Луганську області, намагається утримувати захоплені райони Херсонської та Запорізької областей, намагається створити умови для наступу в Харківській та Миколаївській областях, розповів бригадний генерал. Наразі на Волинському, Житомирському, Київському напрямках обстановка залишалась контрольованою, ознак наступу противника не виявлено. Діяльність ворога характеризується проведенням розвідки та демонстративними діями. На Чернігівському, Конотопському та Сумському напрямках активність противника характеризувалась нанесенням авіа ударами, мінометними обстрілами та авіаційною розвідкою з порушенням повітряного простору нашої країни. росія не полишає спроби встановити повний контроль в районі Лисичанська. Протягом останніх днів йдуть запеклі бої в районі Лисичанського нафтопереробного заводу. Наші воїни стійко тримають оборону, але противник, попри великі втрати в особовому складі та техніці, намагається заволодіти даним районом, сказав Громов. На Бахмутському напрямку росіяни мають перевагу в артилерії, тому їм вдалося потіснити ЗСУ та встановити контроль над Комишувахою, Гірським та Золотим. На цьому напрямку також тривають запеклі бої. Як ми писали, росіяни в якості жесту доброї волі втекли з острову Зміїний, втративши техніку та значну частину гарматного м Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

В Генштабі розповіли, чому насправді росіяни покинули острів Зміїний

Читать на русском
В Генштабі розповіли, чому насправді росіяни покинули острів Зміїний

Ворог не витримав ударів з боку захисників України

У Генеральному штабі ЗСУ підтвердили інформацію, що російські окупанти залишили острів Зміїний, та переконують, що ворог не витримав ударів з боку захисників України.

Про це заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних Сил України бригадний генерал Олексій Громов,повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Генштабу

«Не витримавши вогню нашої артилерії, ударів ракетних військ і авіації російські окупанти залишили острів Зміїний. Однак, окупант не полишає спроб захопити Донецьку та Луганську області, намагається утримувати захоплені райони Херсонської та Запорізької областей, намагається створити умови для наступу в Харківській та Миколаївській областях», – розповів бригадний генерал.

Наразі на Волинському, Житомирському, Київському напрямках обстановка залишалась контрольованою, ознак наступу противника не виявлено. Діяльність ворога характеризується проведенням розвідки та демонстративними діями.

На Чернігівському, Конотопському та Сумському напрямках активність противника характеризувалась нанесенням авіа ударами, мінометними обстрілами та авіаційною розвідкою з порушенням повітряного простору нашої країни.

«росія не полишає спроби встановити повний контроль в районі Лисичанська. Протягом останніх днів йдуть запеклі бої в районі Лисичанського нафтопереробного заводу. Наші воїни стійко тримають оборону, але противник, попри великі втрати в особовому складі та техніці, намагається заволодіти даним районом», – сказав Громов.

На Бахмутському напрямку росіяни мають перевагу в артилерії, тому їм вдалося потіснити ЗСУ та встановити контроль над Комишувахою, Гірським та Золотим. На цьому напрямку також тривають запеклі бої.

Як ми писали, росіяни в якості «жесту доброї волі» втекли з острову Зміїний, втративши техніку та значну частину гарматного м’яса. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.