Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
6 лютого 2020 року зафіксовано 18,3 градуса за Цельсієм
В Антарктиці зафіксували температурний рекорд. Так, на станції Есперанса 6 лютого 2020 року зафіксовано 18,3 градуса за Цельсієм, в ООН цей рекорд підтвердили.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на звіт Всесвітньої метеорологічної організації ООН.
Попередній рекорд зафіксували 24 березня в 2015 році — 17,5 градуса за Цельсієм. І також на дослідницькій станції Есперанса.
«Перевірка цієї максимальної температури важлива, тому що вона допомагає нам створити картину погоди і клімату на одній з останніх кордонів Землі. Навіть більшою мірою, ніж Арктика, Антарктика погано покрита з точки зору безперервних і стійких спостережень за погодою і кліматом і прогнозів, хоча і те, і інше грає важливу роль у формуванні клімату і океанів, а також в підвищенні рівня моря», — розповів Петтері Таалас, секретар ВМО.
Тепер новий рекорд додадуть в Архів погоди і екстремальних кліматичних явищ ВМО, який включає найвищі і найнижчі температури у світі, кількість опадів, найсильніші градини, найтриваліший сухий період, максимальний порив вітру, найдовший спалах блискавки і смертність, пов’язану з погодою.
«Цей новий рекорд ще раз показує, що зміна клімату вимагає термінових заходів. Важливо продовжувати зміцнювати системи спостережень, прогнозування та раннього попередження, щоб реагувати на екстремальні явища, які відбуваються все частіше і частіше через глобальне потепління», — розповіла професорка Сауло Селесте, перша віце-президентка ВМО.
До слова, в ООН визнавали не всі температурні рекорди, про які раніше повідомляли. Наприклад, раніше повідомили, що було встановлено 20,75 градуса за Цельсієм 9 лютого на бразильській станції на острові Сеймур.
Нагадаємо, українцям провели віртуальну екскурсію станцією «Академік Вернадський».
Крім того, біля станції «Академік Вернадський» відколовся великий шматок льодовика.
Також Інформатор писав, що українські полярники знайшли загадковий скелет кита біля станції «Академік Вернадський».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.