«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
В окрузі Хамфріс менш ніж за 24 годин в суботу випало до 43 сантиметрів дощу
В американському Теннессі повінь, загинули 22 людини. Ще десятки зниклих безвісти.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на AP .
Рекордно сильні дощі вдарили переважно по сільській місцевості, розмивши дороги і пошкодивши вежі стільникового зв'язку і телефонні лінії. Національна метеорологічна служба США повідомила, що в суботу менш ніж за 24 години в окрузі Хамфріс випало до 43 сантиметрів дощу, що побило рекорд Теннессі з добової кількості опадів.
На платформі GoFundMe жителі штату почали збирати кошти на поховання загиблих, серед яких 7-місячні близнюки, вирвані з рук батька потоком води. Шериф округу Хамфріс Кріса Девіса уточнив, що більшість зниклих безвісти живуть в районах, де вода піднялася найшвидше . Їхні імена розміщені на дошці в окружному центрі невідкладної допомоги.




Нагадаємо, в Туреччині через повені загинули майже 60 осіб,ще десятки пропали без вісті. Крім того, через повінь в Німеччині загинули 133 людини .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .