Відео знято на знакових локаціях Нью-Йорка: в Центральному парку, біля бутика Tiffany & Co, на сходах музею Метрополітен та в легендарній квартирі Керрі Бредшоу. Саша Заріцька приміряла образ головної героїні «Сексу і міста». А ще вона сховала в кліпі кілька «пасхалок», що натякають на її улюблені фільми та серіали.
Піщана буря вирувала близько години.
Піщана буря вирувала в Алжирі. Сильні пориви вітру підняли величезні клуби піску.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на The Watchers
Пісочний шторм розпочався ще у неділю ввечері - близько 17:45 за місцевим часом. Через бурю небо над Айн-Сефра стало криваво-червоним кольору. Крім того, видимість знизилася до нуля.
Сильна піщана буря вирувала близько години.
Як раніше повідомляв Інформатор, у Івано-Франківську сильна злива і штормовий вітер зривав дахи з будинків,валив дерева та лінії електромереж. Крім того, у Херсонській області в селі Ушкалка пронісся торнадо.Він пошкодив будинки місцевих жителів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .