Установки Gepard, дрони і не тільки: Німеччина передала Україні новий пакет військової допомоги

У пакеті допомоги 3 зенітні установки Gepard, 20 БПЛА RQ-35 Heidrun, 20 БпЛА Vector, мостоукладач Biber, 3 тягачі HX81 і 3 напівпричепи та інша техніка

Україна отримала військову допомогу від ФРН
З Німеччини до України доставили додаткові САУ Gepard

Сили оборони України одержали від Німеччини нову партію військової допомоги. До неї, крім іншої військової техніки, увійшли три зенітні самохідні установки Gepard, які використовуються захисниками нашого неба, зокрема, для ліквідації ворожих дронів. У цей пакет допомоги ввійшла техніка зі складів Бундесверу, через німецьку промисловість та через спільні з партнерами постачання.

Перелік військової допомоги Україні уряд ФРН поновив на своєму офіційному сайті 20 жовтня. Зокрема, Берлін передав ЗСУ у новому пакеті:

  • 3 одиниці САУ Gepard;
  • 20 розвідувальних безпілотних літальних апаратів RQ-35 Heidrun;
  • 20 розвідувальних дронів Vector;
  • 1 танк-мостоукладач Biber;
  • 3 танкові тягачі HX81;
  • 3 танкові причепи;
  • 13 машин прикордонної охорони;
  • 3872 димових снарядів 155-мм.

Перед цим список техніки, боєприпасів та озброєнь, переданих Україні, Німеччина оновлювала 13 жовтня. Тоді Сили оборони отримали термінали супутникового зв'язку, гусеничні всюдиходи Bandvagn, системи виявлення дронів, аптечки та інше. За словами німецького лідера Олафа Шольца, Київ бореться за свою свободу і в цій боротьбі він потребує засобів протиповітряної оборони. Все це Україна отримає вже незабаром.

Допомога Німеччини Україні 

Німеччина залишається одним з основних партнерів нашої країни у війні проти російського агресора. З самого початку вторгнення Берлін постійно допомагає Києву. Окрім оборонної допомоги, Німеччина прийняла понад мільйон наших біженців. Більшість із них - жінки з дітьми або літні люди. Всі вони отримують допомогу від уряду ФРН.

Окрім цього, Берлін постійно надає Україні все нові й нові оборонні пакети. Уряд Німеччини передає нам майже все, що може: від патронів, снарядів і різного роду військового обладнання до далекобійних ракет, танків та систем залпового вогню. 

Коріння такої політики Німеччини полягає в її поведінці до повномасштабного вторгнення рф. Саме за уряду Меркель країна "проспала" і анексію Криму, і війну на Донбасі. Тож тепер суспільна думка німців тисне на уряд, змушуючи останній максимально широко допомагати Україні в її боротьбі проти агресора. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube