Головна
Україна
03:45, 20 Вересня
Информатор UA

Интро

19 вересня, на південному фронті наших ворогів поменшало на 90 російських солдатів. Збройні сили України знищили окупантів разом з їхньою технікою, затопивши баржу разом з озброєнням. Ситуація залишається стабільно напруженою, проте контрольованою. Про це звітують в оперативному командуванні . Росіяни планували перепливти через Дніпро у районі Нової Каховки та Козацького. Проте, їхнім планам завадили українські військові, які вразили баржу з орками та зруйнували альтернативну переправу. Спроби налаштування альтернативної переправи через Дніпро, в районі Нової Каховки та Козацького, успіху не мали.Наведення переправи не витримало вогневого контролю й зупинилося. Баржа, завантажена озброєнням, технікою та особовим складом, потрапивши під вогневе ураження, поповнила підводний флот окупантів, йдеться у повідомленні. Впродовж дня росіяни намагалися взяти штурмом мотострілецький взвод в напрямку Давидів Брід Білогірка. Проте їх виявили ЗСУ та зупинили артилерійським вогнем. Противник продовжує зосереджувати зусилля на організації оборони та спробах втримати захоплені території. Намагається зірвати активні дії Сил оборони, обстрілює позиції наших військ вздовж лінії зіткнення. На окремих напрямках проводить заходи щодо перегрупування своїх підрозділів, вводить резерви, активізує повітряну розвідку, - зазначили в ОК. Крім атак мостів, понтонів та барж, за день українські військові знищили два російські безпілотні розвідники та . Аавіація Збройних сил України 15 разів обстріляла окупантів з неба. Ракетно-артилерійські підрозділи виконали понад 260 вогневих завдань, зокрема по чотирьох районах зосередження російських резервів живої сили та техніки в Бериславському, Генічеському, Каховському й Херсонському районах. Втрати ворога: 90 солдатів; 3 танки; 8 одиниць автобронетехніки; 3 гаубиці й 4 самохідні 152 мм гаубиці 2 самохідні гармати 6 реактивних систем залпового вогню склад ворожих боєприпасів у Правдиному. Нагадаємо, окупанти проводили збори з командирами у Запорізькій області.

Успіхи ЗСУ на півдні: мінус одна баржа з окупантами та озброєнням

Читать на русском
Успіхи ЗСУ на півдні: мінус одна баржа з окупантами та озброєнням

Наших ворогів та їхньої техніки стало менше.

19 вересня, на південному фронті наших ворогів поменшало на 90 російських солдатів. Збройні сили України знищили окупантів разом з їхньою технікою, затопивши баржу разом з озброєнням. Ситуація залишається стабільно напруженою, проте контрольованою.
 
Про це звітують в оперативному командуванні «Південь». Росіяни планували перепливти через Дніпро у районі Нової Каховки та Козацького. Проте, їхнім планам завадили українські військові, які вразили баржу з орками та зруйнували альтернативну переправу. 

«Спроби налаштування альтернативної переправи через Дніпро, в районі Нової Каховки та Козацького, успіху не мали. Наведення переправи не витримало вогневого контролю й зупинилося. Баржа, завантажена озброєнням, технікою та особовим складом, потрапивши під вогневе ураження, поповнила підводний флот окупантів», — йдеться у повідомленні.

Впродовж дня росіяни намагалися взяти штурмом мотострілецький взвод в напрямку Давидів Брід — Білогірка. Проте їх виявили ЗСУ та зупинили артилерійським вогнем.

«Противник продовжує зосереджувати зусилля на організації оборони та спробах втримати захоплені території. Намагається зірвати активні дії Сил оборони, обстрілює позиції наших військ вздовж лінії зіткнення. На окремих напрямках проводить заходи щодо перегрупування своїх підрозділів, вводить резерви, активізує повітряну розвідку», - зазначили в ОК.

Крім атак мостів, понтонів та барж, за день українські військові знищили два російські безпілотні розвідники «Орлан-10» та «Орлан-30». А авіація Збройних сил України 15 разів обстріляла окупантів з неба. 

Ракетно-артилерійські підрозділи виконали понад 260 вогневих завдань, зокрема по чотирьох районах зосередження російських резервів живої сили та техніки в Бериславському, Генічеському, Каховському й Херсонському районах.

Втрати ворога:

  • 90 солдатів;
  • 3 танки;
  • 8 одиниць автобронетехніки;
  • 3 гаубиці «Мста-Б» й «Мста-С»;
  • 4 самохідні 152 мм гаубиці «Акації»;
  • 2 самохідні гармати «Гіацинт-С»;
  • 6 реактивних систем залпового вогню «Град»;
  • склад ворожих боєприпасів у Правдиному.


Нагадаємо, окупанти проводили збори з командирами у Запорізькій області.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.