Усик віршами прибив Фаріон, яка образила Азов та ЗСУ

Читать на русском

Український боксер нагадав про комуністичне минуле Фаріон

Читать на русском
Український чемпіон став на захист російськомовних захисників України. Фото: Gettyimages.com
Олександр Усик відреагував на скандальну заяву Фаріон. Фото: Gettyimages.com

Український боксер нагадав про комуністичне минуле Фаріон

Український чемпіон Олександр Усик відповів Ірині Фаріон, яка атакувала російськомовних військових ЗСУ. Колишня нардепка, яка назвала бійців "Азова" "збродом", отримала саркастичний вірш від боксера.

Чемпіон WBA, WBO, IBO та IBF у надважкій вазі заявив, що вірш присвячує саме Ірині Фаріон. І додав, що він вдягнений так, "як любить" Фаріон:

"Фарион свой рот открыла, и полезло изо рта,
мусор видит это диво, поливает не щадя.
"Если б я была у власти, всех бы научила я,
как вести себя, как думать,
как вам жить", - сказала б я.

Дорогая вы Ирина, сколько погубили душ,
сколько написали писем вы в контору красных груш.
В молодости вы активно представляли КПСС, 
а сейчас кричите громко, что враги все, это стресс.

Вы агент Кремля уж точно, тут и к бабке не ходи.
Я желаю вам досрочно - счастья, радости, любви"

Український чемпіон нагадав, що сама Фаріон раніше була частиною комуністичної партії. Після такого римованого аперкоту Усик також подякував "усім хлопцям, які боронять нашу країну".

Telegram oembed: https://t.me/u_now/117573

Що сказала Фаріон?

Екснардепка Ірина Фаріон заявила, що бійці 12-ї бригади спеціального призначення "Азов" не є патріотами України. А також заявила, що вони не мають права називатись українцями, адже деякі військові підрозділу розмовляють російською мовою. Екснардепка закликала усіх, хто не спілкується в ЗСУ українською назвати себе "руськими". 

"Що вам заважає хлопці, коли ви такі моцні, виконувати 29 статтю закону про Збройні Сили України? Я не можу назвати їх українцями, якщо вони не говорять українською мовою - то нехай себе назвуть "руськими". Чому вони такі очманілі? Якщо вони такі великі патріоти - покажіть свій патріотизм", - заявила вона.

У статті 29 йдеться про те, що мовою статутів, документації, діловодства, команд та іншого статутного спілкування у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, створених відповідно до законодавства України, є державна мова. Вона також заявила, що в ЗСУ не вистачає дисципліни і тому, якщо військові не хочуть виконувати це положення, то значить "це не армія, а зброд".

Реакція на заяву екснардепки

На скандальну заяву Фаріон відреагував не лише Олександр Усик. Також про екснардепку висловилися командир "Азову" Максим Жорін та заступник голови Комітету Верховної ради України з питань нацбезпеки, оборони та розвідки народний депутат Єгор Чернєв.

Відреагував на вислови Фаріон і омбудсмен Дмитро Лубінець. Він нагадав, що подібна дискримінація заборонена чинним законодавством України. Тому Лубінець звернувся до поліції, СБУ та Нацради з питань телебачення. Також він нагадав, що в ЗСУ служать та захищають Україну чоловіки й жінки з різних груп суспільства, різних національних спільнот, різного віросповідання та переконань, різного місця проживання тощо.

"Приниження їх людської гідності за певними ознаками або створення стосовно такої особи чи групи осіб напруженої, ворожої, образливої або зневажливої атмосфери - це утиск, форма дискримінації, що заборонена чинним законодавством України", - заявив Лубінець.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.