Головна
Наука
18:34, 23 Травня
Информатор UA

Интро

Уряд Німеччини більше місяця блокує заявку концерну Rheinmetall на постачання Україні 100 БМП Marder. Концерн готовий надати бронемашин, але його заявка досі не розглянута. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на німецьке видання Bild. "Лицемірна гра уряду Шольца про нібито неможливість постачання в Україну бойових машин піхоти Marder виходить на новий виток", - повідомляє видання. Йдеться про відмову уряду Німеччини надати Україні 32 БМП Marder, які перебувають у розпорядженні німецької армії. Бронемашини після незначного ремонту можна використовувати. За даними видання, Федеральна рада безпеки Німеччини більше місяця блокує заявку концерну Rheinmetall на постачання Україні 100 БМП Marder, які знаходяться у розпорядженні виробника. Ці машини могли б бути приведені до бойової готовності протягом шістьох тижнів. "Якби німецька влада схвалила угоду між Rheinmetall і українським урядом, яка обговорювалася в березні, перші БМП могли б вирушити в Україну вже влітку", - йдеться у повідомленні. Нагадаємо, раніше ми писали, що Німеччина підтримає бюджет України сумою у близько мільярда євро. Гроші планується надіслати на підтримку працездатності державної системи. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Уряд Німеччини більше місяця блокує постачання Україні 100 БМП Marder - Bild

Читать на русском
Уряд Німеччини більше місяця блокує постачання Україні 100 БМП Marder - Bild

Деякі з цих бронемашин знаходяться у розпорядженні німецької армії

Уряд Німеччини більше місяця блокує заявку концерну Rheinmetall на постачання Україні 100 БМП Marder. Концерн готовий надати бронемашин, але його заявка досі не розглянута.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на німецьке видання Bild.

"Лицемірна гра уряду Шольца про нібито неможливість постачання в Україну бойових машин піхоти Marder виходить на новий виток", - повідомляє видання.

Йдеться про відмову уряду Німеччини надати Україні 32 БМП Marder, які перебувають у розпорядженні німецької армії. Бронемашини після незначного ремонту можна використовувати.

За даними видання, Федеральна рада безпеки Німеччини більше місяця блокує заявку концерну Rheinmetall на постачання Україні 100 БМП Marder, які знаходяться у розпорядженні виробника. Ці машини могли б бути приведені до бойової готовності протягом шістьох тижнів.

"Якби німецька влада схвалила угоду між Rheinmetall і українським урядом, яка обговорювалася в березні, перші БМП могли б вирушити в Україну вже влітку", - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, раніше ми писали, що Німеччина підтримає бюджет України сумою у близько мільярда євро. Гроші планується надіслати на підтримку працездатності державної системи.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.