«Ситуація, коли у мобільних операторів 80% анонімних абонентів - неправильна. За таких умов можна сформувати хоч величезну ботоферму, хоч армію шахедів, хоч армію шахраїв!»
Пісня “То моє море”, яку вперше виконували Скрябін і Сестричка Віка, звучить по-новому у виконанні Victoria Niro. «Це пісня-зцілення. Я хотіла, щоб вона звучала так, як я її відчуваю сьогодні — тихо, але сильно», — говорить Вікторія.
У компанії говорять, що на цей період спостерігається сплеск зацікавленості пасажирів у подорожах
"Укрзалізниця" додала кілька поїздів на популярні напрямки на травневі свята. На цей період спостерігається сплеск зацікавленості пасажирів у подорожах.
Про це повідомили в пресслужбі компанії, передає Інформатор.
Маршрут поїзда № 242 / 241 Одеса-Дніпро-Одеса буде продовжений до Харкова. З Одеси він відправлятиметься 29.04 і 03.05, а з Харкова — 30.04, 04.05. Також маршрут поїзда № 251 / 252 Харків-Миколаїв-Харків буде продовжено до Одеси. З Харкова він відправлятиметься 29.04 і 09.05, а з Одеси — 30.04 і 10.05.
Зазначимо, загальна кількість додаткових рейсів на свята дорівнює 28, а очікувана кількість пасажирів — понад 325 000.
Нагадаємо, «Укрзалізниця» збільшила кількість додаткових поїздів на великодні і травневі свята. Додаткові поїзди будуть їхати до Чернівців, Одеси, Ужгорода, Волині та в Рівненську область.
Раніше Інформатор писав, що «Укрзалізниця» відновлює повноцінне курсування поїздів дальнього сполучення, рух у яких було тимчасово обмежено через локдаун. Зараз заборона висадки й посадки пасажирів діє тільки в Житомирській області.