«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
«Укрзалізниця» виділить воєнізовану охорону для пасажирських поїздів
Наприкінці серпня УЗ запускає пілотний проект із впровадження воєнізованої охорони в 10 парах поїздів.
Про це прес-служба "Укрзалізниці" повідомила у відповідь на запит Суспільного,передає Інформатор .
"Ми зверталися до поліції з проханням супроводжувати поїзди. Жодної відповіді протягом довгого часу не отримували. Тому це буде відомча воєнізована охорона, звичайно ж за рахунок "Укрзалізниці". У нас є така, але вона супроводжує вантажні поїзди, а так буде супроводжувати ще й пасажирські. На цьому етапі ми вибирали ті поїзди, які, на нашу думку, мають найбільший попит, або ті, де часто бувають випадки нападів", - йдеться у повідомленні.
Воєнізована охорона буде діяти спільно з поїзної бригадою в разі порушень пасажирами правил поведінки.
Нагадаємо, що пасажир потягу Маріуполь - Києв 31 липня напав на жінку з сином, побив її та спробував згвалтувати, його затримала поліція .
Раніше Інформатор писав, що в Україні провідники роками підсаджують до поїздів безквиткових пасажирів за гроші. Після побиття Анастасії Лугової на цю проблему звернули увагу.