"Якщо у вас не буде солдатів на фронті, ви втратите одну територію, втратите село, а після села ви втратите місто"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
«Укрзалізниця» призупиняє посадку пасажирів на станціях Самборі, Дубно та Клевані
«Укрзалізниця» в зв'язку з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій призупиняє посадку пасажирів на станціях Самбір, Дубно та Клевань.
Про це повідомляють в прес-службі УЗ,- передає Інформатор .
У компанії, зокрема, відзначили, що на цих станціях можна буде зробити тільки висадку. З 17 серпня 00:01 буде призупинено продаж квитків з зазначених станцій на шість пар поїздів:
«Пасажири, які відмовляються від поїздки через закриття цих станцій для посадки, зможуть повернути квитки до ж / д каси або через інтернет, та отримати 100% відшкодування їх вартості», - зазначено у повідомленні.
Нагадаємо, «Укрзалізниця» відновлює курсування поїзда Київ - Запоріжжя.