Укрзалізниця буде продавати квитки через Дію: подробиці

Читать на русском

Перевізник планує повністю виключити перекупів з міжнародних рейсів

Читать на русском
Квитки на потяг можна буде купити через верифікацію у Дії
Укрзалізниця працює над інтеграцією з додатком Дія

Перевізник планує повністю виключити перекупів з міжнародних рейсів

Укрзалізниця працює над інтеграцією із додатком “Дія”, щоб повністю скасувати діяльність перекупів на міжнародних рейсах. Отже, ймовірно, скоро квитки на потяги можна бути купити за допомогою "Дії".

Про це повідомив керівник пасажирського напрямку УЗ Олександр Перцовський в ефірі національного телемарафону "Єдині новини". Посадовець пояснив, що з початку повномасштабного вторгнення практично у 12 разів зросли обсяги міжнародних пасажирських перевезень щодо залізничного сполучення з Польщею і спекулянти викуповували квитки та заробляли на перепродажі.

"Відтак, якщо якась аномальна активність, людина починає масово скуповувати квитки, то можна було її заблокувати. І вже не було можливості з нової сім-карти, нового номеру телефона продовжувати ці активності", — сказав посадовець.

Перцовський підкреслив, що для Укрзалізниці принципово залишити історію з перекупами у минулому. Він також зазначив, що 3 вересня відправився додатковий потяг із Києва до Варшави з пересадкою у Хелмі. За його словами, всі пасажири придбали на нього квитки спокійно у мобільному застосунку УЗ.

"Щодо Польщі — всі продажі в онлайні. Вже пішли в минуле так звані прикасові бариги, які ходять та перекуповують квитки. Все є в онлайн-системах. Змінили систему повернення квитків. Як працювали перекупи? Вони брали квиток, потім отримували замовлення і на інше ім’я обмінювали його у системі. Зараз це неможливо", — додав Перцовський.

Новий потяг "Київ-Хелм"

3-го вересня 2023 року Укрзалізниця запустила новий міжнародний поїзд з Києва до польського міста Хелм. Квитки можна купити через мобільний застосунок УЗ.

Відправка потягу № 119/120 зі столиці - о 06:28, а приває до Хелма о 17:27. Такий час спеціально обрали для вчасної пересадки пасажирів на польський потяг IC21100 (18:12-21:02), який прямує до Варшави. Зворотно з Хелма потяг вирушатиме о 10:23 (пересадка з поїзда IC12100 Варшава Всходня 06:05 - Хелм 08:42). До Києва рейс прибуватиме о 22:45.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.