"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
«Моя нова пісня також спогад про теплі й ніжні моменти, про дні, коли все здавалося особливим, а квіти — найніжнішими у світі. Навіть якщо у стосунках уже немає того світла, спогади все одно залишаються з нами, лікують і наповнюють серце», — ділиться YAROMIYA.
Нова марка має з'явитися на початку серпня
"Укрпошта" анонсувала появу марки на честь фехтувальниці Ольги Харлан. Дизайн ще поки в розробці. Спортсменку дискваліфікували з Чемпіонату світу через відмову потиснути руку росіянці, яку перемогла.
Про це повідомив генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський. Він також опублікував фото з потенційним дизайном нової марки.
"Ось таку марку нам, в "Укрпошта", пропонують випустити. Ми, звісно, подумаємо, але в роботі вже є щось схоже - тож чекайте на початку серпня. А Ольга Харлан - крута", - сказав Смілянський.

Харлан перемогла суперницю з рф, яка виступала під нейтральним прапором, з рахунком 15:7, вже після завершення поєдинку обидві фехтувальниці мали "привітати" одна одну рукостисканням. Українка відмовилася. За це її дискваліфікували з Чемпіонату світу з фехтування. Міністр молоді та спорту та очільник НОК Вадим Гутцайт прокоментував скандал. За його словами, українська сторона попереджала міжнародну федерацію фехтування, що українські атлети не будуть тиснути руку представникам рф у нейтральному статусі. Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав міжнародну федерацію фехтування відновити права Харлан і дозволити їй змагатися.
Раніше ми писали, що Україна готує протест на дискваліфікацію Харлан з ЧС-2023. Крім того, Подоляк розкритикував дискваліфікацію Харлан за відмову потиснути руку росіянці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.