Цього разу на екрані розгортається весілля альфонса з багатою мілфою. Головну роль несподівано виконала народна артистка України Тамара Яценко. Її поява в образі "розкішної нареченої" стала культурним шоком — акторка зламала всі очікування й додала історії театрального абсурду та чорного гумору.
Закон передбачає новий вид відпустки по догляду за дитиною
Верховна рада у четвер, 15 квітня, прийняла проект закону №3695 про забезпечення рівних можливостей матері і батька щодо догляду за дитиною. Тепер українські батьки зможуть йти в декрет нарівні з жінками, а точніше - замість них.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на трансляцію засідання парламенту.
До цього декретом батько міг скористатися тільки в разі, якщо мама дитини вийшла на роботу або перебуває тривалий час в лікарні.
Новий закон дозволяє матері або батькові скористатися правом на отримання відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (як рівне право кожного з батьків дитини).
Впроваджується також одноразова оплачувана відпустка при народженні дитини тривалістю до 14 календарних днів, чого не було до сьогодні.
Нею зможе скористатися:
Крім того, батькові дитини також як і матері надають право скористатися додатковою оплачуваною відпусткою для працівників, що мають дітей або дитину з інвалідністю, тривалістю 10 або 17 (за сукупністю) днів.
Раніше Інформатор повідомляв, що Рада прийняла закон про заборону імпорту електроенергії з Росії та Білорусі.
Також повідомлялося, що Рада прийняла за основу законопроект,що передбачає тюремний термін за брехню в деклараціях.
Крім того, Рада прийняла за основу закон про "листи щастя" для водіїв.