Українки встановили європейські рекорди на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики 2021

Ірина Деха і Каміла Конотоп встановили європейські рекорди

На Чемпіонаті Європи з важкої атлетики 2021 представниці збірної України - Ірина Деха, Каміла Конотоп і Аліна Марущак - встановили європейські рекорди в ривку, поштовху та сумі багатоборства.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на lb.ua/sport .

У цих змаганнях, де виступають важкоатлети з 37 країн світу, українки вибороли відразу вісім золотих нагород і дві бронзи.

10 квітня Аліна Марущак у ваговій категорії до 81 кг виборола два золота - в ривку - 109 кг і у підсумку багатоборства - 236 кг і бронзу у поштовху - 127 кг.

9 квітня Каміла Конотоп у ваговій категорії до 55 кг виборола три золота - у ривку - 95 кг, у поштовху - 113 кг і підсумку багатоборства - 208 кг, ставши абсолютною чемпіонкою Європи.

Ще три золота у ваговій категорії до 76 кг напередодні виборола Ірина Деха. З результатом змагань 113 кг - у ривку, 135 кг - у поштовху та 248 кг - в сумі багатоборства, вона обійшла двох росіянок, білоруську та шведку і стала абсолютною чемпіонкою Європи.

Також бронзову медаль у ваговій категорії до 45 кг, виборола наша молода спортсменка Ангеліна Ломачинська, яка посіла третє місце у ривку.

Чемпіонат Європи з важкої атлетики є ліцензійним до Олімпійських ігор 2020. Україну на цьому чемпіонаті представляють 10 жінок і 6 чоловіків.

У чоловіків Збірної поки дві бронзові медалі, які отримав Дмитро Вороновський у ваговій категорії до 55 кг: у поштовху - 137 кг і загальному заліку - 247 кг.

Раніше Інформатор повідомляв, що Україна завоювала два золота і срібло на чемпіонаті Європи з пляжного волейболу.

Також повідомлялося, Україна вперше перемогла на жіночому чемпіонаті Європи з гімнастики.