«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
«Холодна гора» – про харківських підлітків, які дивляться з висоти старого району міста Харкова на прекрасний та безнадійний світ дорослих.
Україна очікує постачання першої партії CIVID-вакцин Pfizer-BioNTech з ініціативи COVAX
Україна веде переговори з усіма виробниками вакцин від COVID-19 світового рівня. На сьогоднішній день країна підписала попередні контракти з шістьма виробниками.
Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль в інтерв'ю німецькому виданню Bild, - передає Інформатор .
Найближчим часом Україна очікує постачання першої партії CОVID-вакцин Pfizer-BioNTech з ініціативи COVAX.
«Сьогодні з шістьма виробниками підписані попередні угоди, і 3 вакцини зареєстровані в Україні. Це AstraZeneca, Pfizer-BioNTech, Sinovac», - розповів прем'єр-міністр.
Також Шмигаль пояснив, чому Україна не використовує російську вакцину.
«Що стосується російської вакцини, то ми практично не бачимо в Україні можливості використовувати Sputnik V в даний час, і для цього є кілька причин. По-перше, ця вакцина не пройшла всі стадії клінічних випробувань. Друга причина полягає в тому, що ми, очевидно, не можемо використовувати вакцину з країни, з якою ми знаходимося в військовому конфлікті», - додав прем'єр-міністр.
Нагадаємо, Кабінет міністрів України створить фонд допомоги постраждалим від вакцинації проти COVID-19.Уряд бере на відповідальність за випадки побічних ефектів після вакцинації.
Також Інформатор писав, що в Україні розпочалася хвиля карантинних протестів.Проти посилення обмежень виступають в Миколаєві, Києві, Краматорську, Полтаві.