"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
Старі фото вміють говорити голосніше за нас і саме на них ми справжні - такі малі, щирі й беззахисні, ще не знаємо хто зрадить, кого втратимо і скільки всього доведеться пережити. Переглядаючи їх розумієш, що пройшов вже доволі довгий шлях, але наскільки вже став сильнішим.
Сумська область перейшла до «червоної» зони
У«червоній» зоні зараз знаходяться вісім регіонів України. Показник з госпіталізацій перевищений у 13 областях.
Про це свідчать дані МОЗ,- передає Інформатор .
Показник рівня госпіталізації пацієнтів з COVID-19 перевищений у:
У «червоній» зоні знаходяться Київ, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Одеська, Сумська та Чернівецька області.
У «помаранчевій» зоні Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області.
Решта регіонів знаходяться в «жовтої» зоні.