Український тенісист Ерік Ваншельбойм виграв турнір в Тунісі

Це друга така перемога 19-річного хлопця

Український тенісист Ерік Ваншельбойм виграв турнір в Тунісі, він змагався з тунісцем Скандером Мансурі. Це вже другий виграш хлопця в турнірі ITF.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на sport.ua .

У фіналі 19-річний українець обіграв місцевого тенісиста скандер Мансурі, рахунок гри - 3: 6, 6: 4, 6: 3.

Ерік Ваншельбойм виграв всі п'ять матчів на турнірі в трьох сетах, він двічі відігравався після програшу першої партії.

До слова, це був другий виграш Ваншельбойма на професійному рівні. У 2019 Ерік став чемпіоном 15-тисячника у китайському Аньніні.

Нагадаємо, раніше український тенісист Георгій Кравченко став переможцем турніру ITF M15 в Туреччині.Ця перемога стала другою для 20-річного киянина за час виступів на турнірах ITF.

Також Інформатор писав, що українська тенісистка Еліна Світоліна перемогла в другому турнірі у Франції .