RU
Головна
Україна
21:36, 30 Листопада
Информатор UA

Интро

Український супутник "Січ-2-30", виготовлений на КБ у Дніпрі, успішно пройшов усі заплановані випробування. Найближчими днями його відправлять на пускову базу у Флориді у Сполучених Штатах. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на голову Державного космічного агентства України Володимира Тафтая. "Відправка з Дніпра до США відбудеться найближчими днями. Державне космічне агентство України та КБ спрацювало без відхилень від графіка", - написав Тафтай у Facebook. Запуск супутника запланований на 10 січня 2022 року. Він станеться на мисі Канаверал. У США проведуть роботи з підготовки супутника до запуску та його стикування з ракетою-носієм. Усі параметри супутника відповідають технічним вимогам. Для довідки. Це супутник для цивільних потреб нашої держави. Раніше Інформатор повідомляв, що в NASA запустили контрольний супутник Землі, який відстежуватиме танення льодовиків, лісові пожежі та зникнення коралових рифів. Також ми писали, що NASA працює над створенням колективного розуму у супутників . Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

Український супутник "Січ" відправлять до космосу з космодрому в США на початку 2022 року

Читать на русском
Український супутник "Січ" відправлять до космосу з космодрому в США на початку 2022 року

Український супутник "Січ-2-30" готовий до польоту у космос

Український супутник "Січ-2-30", виготовлений на КБ “Південне” у Дніпрі, успішно пройшов усі заплановані випробування. Найближчими днями його відправлять на пускову базу у Флориді у Сполучених Штатах.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на голову Державного космічного агентства України Володимира Тафтая. 

"Відправка з Дніпра до США відбудеться найближчими днями. Державне космічне агентство України та КБ “Південне” спрацювало без відхилень від графіка", - написав Тафтай у Facebook.

Запуск супутника запланований на 10 січня 2022 року. Він станеться на мисі Канаверал. 

У США проведуть роботи з підготовки супутника до запуску та його стикування з ракетою-носієм. Усі параметри супутника відповідають технічним вимогам.

Для довідки. Це супутник для цивільних потреб нашої держави.

 

Раніше Інформатор повідомляв, що в NASA запустили контрольний супутник Землі, який відстежуватиме танення льодовиків, лісові пожежі та зникнення коралових рифів.

Також ми писали, що NASA працює над створенням колективного розуму у супутників .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.