Український гімнаст виграв бронзову медаль на чемпіонаті світу

Це перша медаль України в Японії

Український гімнаст Ілля Ковтун виграв бронзову медаль на чемпіонаті світу, який проходить у японському місті Кітакюсю.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Національний олімпійський комітет України.

"18-річний гімнаст Ілля Ковтун виграв бронзу в багатоборстві на дебютному чемпіонаті світу й таким чином приносить Україні першу нагороду в Кітакюсю", - зазначили в комітеті.

Він набрав 84,899 бала й посів третє місце. Результати чоловічого індивідуального багатоборства на чемпіонаті світу:

1. Чжан Бохен (Китай) - 87,981
  2. Даікі Хасімото (Японія) - 87,964
  3. Ілля Ковтун (Україна) - 84,899

Зазначимо, Ілля Ковтун - український гімнаст, який виступав на Олімпійських іграх 2020 року. Він є бронзовим призером Європи в багатоборстві 2021 року і дворазовим призером чемпіонатів світу серед юніорів.

Нагадаємо, українська гімнастка завоювала три медалі на турнірі в Іспанії. Крім того, український футболіст Ярмоленко увійшов до сотні найкращих бомбардирів в історії збірних.

Також Інформатор писав, футбольний клуб «Динамо» оштрафували на півмільйона гривень через бійку вболівальників.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.