Головна
Шоу-біз
Кіно
14:12, 26 Квітня
Информатор UA

Интро

Український фільм "Терикони" отримав дві нагороди кінофестивалю GoEast у Вісбадені (Німеччина). Стрічка розповідає про дітей, чиї долі зруйнувала війна на Донбасі. Про це повідомляє Інформаторіз посиланням на пресслужбу Держкіно. Фільм отримав нову, засновану нагороду фестивалю премію CEEOL за найкращий документальний фільм. Також стрічка здобула нагороду FIPRESCI від Міжнародної федерації кінокритиків. Сюжет. Це історія про дітей, які бачать війну не з екранів телевізорів, і їхнє дитинство продовжується незважаючи на війну. Вони постраждали від обстрілів, втратили батьків та близьких, але продовжують жити та любити там, де для інших життя залишило лише надію. Нагадаємо, французький режисер Хазанавічус підтримав Україну та змінив назву свого фільму. Крім того, український фільм Бачення Метелика потрапив до конкурсної програми Каннського фестивалю. Також Інформаторписав, що Спілберг з дружиною пожертвували 1 мільйон доларів Україні. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Український фільм "Терикони" отримав дві нагороди на фестивалі GoEast у Німеччині

Читать на русском
Український фільм "Терикони" отримав дві нагороди на фестивалі GoEast у Німеччині

Світова прем'єра фільму відбулася у конкурсній секції Generation 72-го Берлінського кінофестивалю

Український фільм "Терикони" отримав дві нагороди кінофестивалю GoEast у Вісбадені (Німеччина). Стрічка розповідає про дітей, чиї долі зруйнувала війна на Донбасі.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Держкіно.

Фільм отримав нову, засновану нагороду фестивалю – премію CEEOL за найкращий документальний фільм. Також стрічка здобула нагороду FIPRESCI від Міжнародної федерації кінокритиків.

Сюжет. Це історія про дітей, які бачать війну не з екранів телевізорів, і їхнє дитинство продовжується незважаючи на війну. Вони постраждали від обстрілів, втратили батьків та близьких, але продовжують жити та любити там, де для інших життя залишило лише надію.

Нагадаємо, французький режисер Хазанавічус підтримав Україну та змінив назву свого фільму. Крім того, український фільм «Бачення Метелика» потрапив до конкурсної програми Каннського фестивалю.

Також Інформатор писав, що Спілберг з дружиною пожертвували 1 мільйон доларів Україні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.