RU
Головна
Україна
10:11, 2 Листопада
Информатор UA

Интро

Український фільм режисерки Катерини Горностай відкриє кінофестиваль. Він відбудеться в Гельсінкі з 12 по 14 листопада. Про це Інформатору повідомили в пресцентрі Держкіно. Світова прем'єра дебютної повнометражної стрічки Катерини Горностай відбулася на Берлінському кінофестивалі, де фільм отримав Кришталевого ведмедя від Юнацького журі конкурсної програми Berlinale Generation 14plus як найкращий повнометражний фільм. Цього року картина стала тріумфатором Національної премії та отримала нагороди в п'яти номінаціях, у тому числі за найкращий повнометражний ігровий фільм. Вихід фільму в широкий прокат в Україні заплановано на початок наступного року. У Фінляндії буде представлена стрічка Наталії Ворожбит Погані дороги- фільм призер 77-го Венеціанського кінофестивалю і який цього року Україна висунула на премію "Оскар". Після перегляду глядачі у Фінляндії проведуть онлайн-обговорення картини із режисеркою. Сучасне українське кіно у Фінляндії представить картина Романа Перфільєва Безславні кріпаки, а класику українського кінематографа - фільм режисера Юрія Іллєнка Білий птах із чорною міткою. Показ фільму, який став перлиною українського поетичного кіно, присвячений 80-річчю від дня народження видатного актора Богдана Ступки. Нагадаємо, український фільм "Стоп-земля" отримав нагороду на Берлінському кінофестивалі. Крім того, Україна покаже три фільми на Варшавському кінофестивалі. Також Інформатор писав, що український фільм Мати апостолів отримав дві нагороди на кінофестивалі в Іспанії. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Український фільм «Стоп-Земля» відкриє фестиваль кіно у Фінляндії

Читать на русском
Український фільм «Стоп-Земля» відкриє фестиваль кіно у Фінляндії

Світова прем'єра стрічки відбулася на Берлінському кінофестивалі

Український фільм «Стоп-Земля» режисерки Катерини Горностай відкриє кінофестиваль. Він відбудеться в Гельсінкі з 12 по 14 листопада.

Про це Інформатору повідомили в пресцентрі Держкіно.

Світова прем'єра дебютної повнометражної стрічки Катерини Горностай «Стоп-Земля» відбулася на Берлінському кінофестивалі, де фільм отримав «Кришталевого ведмедя» від Юнацького журі конкурсної програми Berlinale Generation 14plus як найкращий повнометражний фільм.

Цього року картина стала тріумфатором Національної премії «Кіноколо» та отримала нагороди в п'яти номінаціях, у тому числі за найкращий повнометражний ігровий фільм. Вихід фільму в широкий прокат в Україні заплановано на початок наступного року.

У Фінляндії буде представлена стрічка Наталії Ворожбит «Погані дороги» - фільм призер 77-го Венеціанського кінофестивалю і який цього року Україна висунула на премію "Оскар". Після перегляду глядачі у Фінляндії проведуть онлайн-обговорення картини із режисеркою.

Сучасне українське кіно у Фінляндії представить картина Романа Перфільєва «Безславні кріпаки», а класику українського кінематографа - фільм режисера Юрія Іллєнка «Білий птах із чорною міткою». Показ фільму, який став перлиною українського поетичного кіно, присвячений 80-річчю від дня народження видатного актора Богдана Ступки.

Нагадаємо, український фільм "Стоп-земля" отримав нагороду на Берлінському кінофестивалі. Крім того, Україна покаже три фільми на Варшавському кінофестивалі.

Також Інформатор писав, що український фільм «Мати апостолів» отримав дві нагороди на кінофестивалі в Іспанії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.