Головна
Шоу-біз
Кіно
15:29, 14 Квітня
Информатор UA

Интро

Український фільм Бачення метелика потрапив до конкурсної програми Каннського фестивалю. Стрічка розповідає про жінку-воїна, яка не хоче бути жертвою. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу Держкіно. Прем'єра фільму "Бачення метелика", раніше відомого під назвою "Спас", відбудеться у секції "Особливий погляд" (Un Certain Regard). Фокус цієї категорії фільми, які мають сильний вплив на розвиток кіномистецтва, а також вирізняються оригінальною ідеєю та естетикою. Повнометражний дебют Максима Наконечного історія про жінку-воїна, яка не хоче бути жертвою. Після визволення з ворожого полону аеророзвідниця Ліля намагається повернутись у своє мирне життя в Україні. Біль і травма через пережите постійно виринають на поверхню, ніби уві сні, але щось всередині неї не дозволяє забути, чому вона повинна жити далі. Режисер та сценарист фільму Максим Наконечний. Головні ролі зіграли Рита Бурковська та Любомир Валівоць. Крім того, у фільмі знялися відома режисерка Наталія Ворожбит та актор та волонтер Мирослав Гай. "Знімаючи цей фільм, я сподівався, що він здебільшого буде про минуле і про наслідки війни, з якими ми як суспільство повинні впоратися. Але це виявився фільм про наше сьогодення та майбутнє, про передчуття великої війни. Участь у Каннському фестивалі була і є мрією для кожного з кінематографістів, але в цей момент я, чесно кажучи, мало відчуваю радості з цього приводу, адже багато моїх співгромадян і зараз проходять через жахи, які зображені в нашій роботі", - сказав Наконечний. Також на фестивалі покажуть фільм українського режисера Сергія Лозниці "Природна історія руйнування". Нагадаємо, Зеленський виступив на церемонії нагородження та попросив підтримати Україну. Крім того, на церемонії вручення премії Оскар-2022 оголосили хвилину мовчання на знак підтримки України. Також Інформатор писав, що Спілберг із дружиною пожертвували 1 мільйон доларів Україні. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Український фільм "Бачення Метелика" потрапив до конкурсної програми Канського фестивалю

Читать на русском
Український фільм "Бачення Метелика" потрапив до конкурсної програми Канського фестивалю

Кінофестиваль відбуватиметься з 17 до 28 травня

Український фільм «Бачення метелика» потрапив до конкурсної програми Каннського фестивалю. Стрічка розповідає про жінку-воїна, яка не хоче бути жертвою.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу Держкіно.

Прем'єра фільму "Бачення метелика", раніше відомого під назвою "Спас", відбудеться у секції "Особливий погляд" (Un Certain Regard). Фокус цієї категорії – фільми, які мають сильний вплив на розвиток кіномистецтва, а також вирізняються оригінальною ідеєю та естетикою.

Повнометражний дебют Максима Наконечного – історія про жінку-воїна, яка не хоче бути жертвою. Після визволення з ворожого полону аеророзвідниця Ліля намагається повернутись у своє мирне життя в Україні. Біль і травма через пережите постійно виринають на поверхню, ніби уві сні, але щось всередині неї не дозволяє забути, чому вона повинна жити далі.

 

Режисер та сценарист фільму – Максим Наконечний. Головні ролі зіграли Рита Бурковська та Любомир Валівоць. Крім того, у фільмі знялися відома режисерка Наталія Ворожбит та актор та волонтер Мирослав Гай.

"Знімаючи цей фільм, я сподівався, що він здебільшого буде про минуле і про наслідки війни, з якими ми як суспільство повинні впоратися. Але це виявився фільм про наше сьогодення та майбутнє, про передчуття великої війни. Участь у Каннському фестивалі була і є мрією для кожного з кінематографістів, але в цей момент я, чесно кажучи, мало відчуваю радості з цього приводу, адже багато моїх співгромадян і зараз проходять через жахи, які зображені в нашій роботі", - сказав Наконечний.

Також на фестивалі покажуть фільм українського режисера Сергія Лозниці "Природна історія руйнування".

Нагадаємо, Зеленський виступив на церемонії нагородження «Греммі» та попросив підтримати Україну. Крім того, на церемонії вручення премії Оскар-2022 оголосили хвилину мовчання на знак підтримки України.

Також Інформатор писав, що Спілберг із дружиною пожертвували 1 мільйон доларів Україні

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.