RU
Головна
Шоу-біз
Кіно
07:49, 10 Листопада
Информатор UA

Интро

Український фільм "Бабин Яр. Контекст" режисера Сергія Лозниці номінований на премію Європейської кіноакадемії (European Film Awards). Церемонія нагородження відбудеться 11 грудня у Берліні. Про це Інформатору повідомили в прес-центрі Держкіно . Картина битиметься за перемогу в категорії європейський документальний фільм. За нагороду у цій категорії змагатимуться ще чотири фільми: "Містер Бахман та його клас" (Німеччина); "Біжи" (Данія, Франція, Швеція, Норвегія); "Приборкання саду" (Швейцарія, Німеччина, Грузія); "Найкрасивіший хлопчик у світі" (Швеція). Фільм "Бабин Яр. Контекст" розповідає про масові вбивства євреїв в окупованому нацистами Києві у вересні 1941 року та про наслідки цієї трагедії. Фільм складається з 24 епізодів, змонтованих із архівних матеріалів. Світова прем'єра фільму відбулася на кінофестивалі Канна, де картину нагородили спеціальним призом журі премії "Золоте око". Зазначимо, що European Film Awards вручається за найбільші досягнення європейського кіно. Церемонія нагородження відбудеться 11 грудня у Берліні. Нагадаємо, український фільм "Стоп-земля" отримав нагороду на Берлінському кінофестивалі. Крім того, Україна покаже три фільми на Варшавському кінофестивалі . Раніше Інформатор писав, на Каннському кінофестивалі покажуть фільм українського режисера Бабин Яр. Контекст. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут . Фото: Erik Riikoja

Український фільм «Бабин Яр. Контекст» номінували на премію Європейської кіноакадемії

Читать на русском
Український фільм «Бабин Яр. Контекст» номінували на премію Європейської кіноакадемії

Картина битиметься за перемогу в категорії європейський документальний фільм

Український фільм "Бабин Яр. Контекст" режисера Сергія Лозниці номінований на премію Європейської кіноакадемії (European Film Awards). Церемонія нагородження відбудеться 11 грудня у Берліні.

Про це Інформатору повідомили в прес-центрі Держкіно .

Картина битиметься за перемогу в категорії європейський документальний фільм. За нагороду у цій категорії змагатимуться ще чотири фільми:

  • "Містер Бахман та його клас" (Німеччина);
  • "Біжи" (Данія, Франція, Швеція, Норвегія);
  • "Приборкання саду" (Швейцарія, Німеччина, Грузія);
  • "Найкрасивіший хлопчик у світі" (Швеція).

Фільм "Бабин Яр. Контекст" розповідає про масові вбивства євреїв в окупованому нацистами Києві у вересні 1941 року та про наслідки цієї трагедії. Фільм складається з 24 епізодів, змонтованих із архівних матеріалів. Світова прем'єра фільму відбулася на кінофестивалі Канна, де картину нагородили спеціальним призом журі премії "Золоте око". 

 

Зазначимо, що European Film Awards вручається за найбільші досягнення європейського кіно. Церемонія нагородження відбудеться 11 грудня у Берліні.

Нагадаємо, український фільм "Стоп-земля" отримав нагороду на Берлінському кінофестивалі. Крім того, Україна покаже три фільми на Варшавському кінофестивалі .

Раніше Інформатор писав, на Каннському кінофестивалі покажуть фільм українського режисера «Бабин Яр. Контекст».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут

 

Фото: Erik Riikoja

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.