Головна
Україна
19:36, 22 Травня
Информатор UA

Интро

Волонтери благодійної організації «Червоний Хрест» в Україні проводять акцію, у рамках якої кожен охочий і небайдужий українець може подарувати квіти самотньому дідусю або бабусі. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на сайт організації. «На жаль, багато бабусь і дідусів, залишившись на самоті, забули коли останній раз отримували квіти, а з тим — й увагу», — коментують у «Червоному Хресті» ідею акції. Щоб узяти в ній участь, необхідно зайти на сайт БО, перейти на сторінку пожертвувань, вибрати регулярну допомогу або будь-яку суму донату. Як це працює Пожертвувані 200 гривень: квіти + один візит патронажної сестри; пожертвувані 500 гривень: квіти, візит патронажної сестри й гуманітарний набір пожертвувані 1000 гривень: квіти, тиждень візитів патронажної сестри, гуманітарний набір. При виборі «щомісячна» регулярна підтримка дозволить волонтерам постійно доглядати за нужденними самотніми бабусями й дідусями, раз за разом дарувати їм тепло й турботу. «Введіть свої дані. Наші волонтери доставлять букет самотній літній людині», — звертаються в «Червоному Хресті». Раніше Інформатор повідомляв про значущий благодійний соцпроєкт України в одній публікації. Також повідомлялося, як допомогти тваринам, які потребують нашої участі: популярні паблік і проєкти. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Український «Червоний Хрест» запропонував українцям дарувати квіти одиноким людям: умови участі в акції

Читать на русском

Крім букета, допомогти можна гуманітарним пакетом

Читать на русском
Український «Червоний Хрест» запропонував українцям дарувати квіти одиноким людям: умови участі в акції

Крім букета, допомогти можна гуманітарним пакетом

Волонтери благодійної організації «Червоний Хрест» в Україні проводять акцію, у рамках якої кожен охочий і небайдужий українець може подарувати квіти самотньому дідусю або бабусі.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на сайт організації.

«На жаль, багато бабусь і дідусів, залишившись на самоті, забули коли останній раз отримували квіти, а з тим — й увагу», — коментують у «Червоному Хресті» ідею акції.

Щоб узяти в ній участь, необхідно зайти на сайт БО, перейти на сторінку пожертвувань, вибрати регулярну допомогу або будь-яку суму донату.

Як це працює

  • Пожертвувані 200 гривень: квіти + один візит патронажної сестри;
  • пожертвувані 500 гривень: квіти, візит патронажної сестри й гуманітарний набір
  • пожертвувані 1000 гривень: квіти, тиждень візитів патронажної сестри, гуманітарний набір.

При виборі «щомісячна» регулярна підтримка дозволить волонтерам постійно доглядати за нужденними самотніми бабусями й дідусями, раз за разом дарувати їм тепло й турботу.

«Введіть свої дані. Наші волонтери доставлять букет самотній літній людині», — звертаються в «Червоному Хресті».

Раніше Інформатор повідомляв про значущий благодійний соцпроєкт України в одній публікації.

Також повідомлялося, як допомогти тваринам, які потребують нашої участі: популярні паблік і проєкти.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.