Український борець Алієв завоював золото чемпіонату світу

Він впевнено переміг іранця

Український борець вільного стилю Мухаммед Алієв виборов золото на чемпіонаті світу U-23. Він проходить у Белграді, Сербія.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Асоціацію спортивної боротьби України. .

У фінальному поєдинку вагової категорії до 86 кг Алієв переміг іранця Саджада Сабералі – 11:4. Для української збірної ця медаль стала першим золотом у вільній боротьбі в історії ЧС U-23, яке проводиться з 2017 року. На турнірі бронзову медаль виграв ще один представник України Данило Стасюк.

Український борець Алієв завоював золото чемпіонату світу 1

Український борець Алієв завоював золото чемпіонату світу 2

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Olympic Wrestling (@unitedworldwrestling)

Нагадаємо, український гімнаст виграв бронзову медаль на чемпіонаті світу Крім того, український футболіст Ярмоленко увійшов до сотні найкращих бомбардирів в історії збірних.

Також Інформатор писав, що футбольний клуб «Динамо» оштрафували на півмільйона гривень через бійку вболівальників.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі  інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут