"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
«Моя нова пісня також спогад про теплі й ніжні моменти, про дні, коли все здавалося особливим, а квіти — найніжнішими у світі. Навіть якщо у стосунках уже немає того світла, спогади все одно залишаються з нами, лікують і наповнюють серце», — ділиться YAROMIYA.
Правила справжнього сімейного свята
Олександра Заріцька з гурту KAZKA, Надя Дорофєєва та Pianoбой нещодавно взяли участь у записі різдвяної телевізійної програми. Програма вийде лише 25 грудня, але вже стало відомо, про що спілкувалися зірки. А тема їхніх інтересів тоді була навкола Різдва та всього, що пов'язано з цим святом.
Діячі вітчизняної музики розповіли, як святкували Різдво в дитинстві, чим це свято запам'яталося і якими стравами пригощалися. Олександра Заріцька розповіла про фірмову кутю її бабусі. Головний секрет цієї страви, за словами Олександри, у її довгому приготуванні.
«Кутя обов'язково має бути зроблена за всіма правилами. Моя бабуся завжди робить її дуже довго, протягом 4-5 годин, до цього – годинами настоює мак. Ми завжди намагаємось до неї приїхати на Різдво, щоб разом із сім'єю відсвяткувати».

Pianoboy також не уявляє Різдва без цієї традиційної страви.
«Моя бабуся Ніна завжди відповідально ставилася до свята, на столі обов'язково було 12 страв, і вона готувала фантастичну кутю. Проте особисто я завжди чекав на торт "Наполеон", всі про це знали, тому його теж готували».

Надя Дорофєєва відверто розповіла, що неймовірно заздрить тим, хто має нагоду зустріти Різдво зі своїми батьками, братами та сестрами, адже вона досить рідко бачить свою родину.
«Хочу звернутися до тих, у кого є така можливість зустріти разом Різдво – будь ласка, бережіть один одного і збирайтеся не лише у свято. Щодо кулінарних традицій – моє Різдво не обходиться без крабових паличок та страв з ними. Це must have, який має бути на моєму новорічному та різдвяному столі».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.