Коли настає ніч і в кождого гримит серце - від страху й осуду, від невідомости завтрашньої днини. Люди си закривают в собі і аж дуже прислуховуютси до того, шо си робит навколо, а самі ховаютси за обрядами й забобонами. Але коли добре знаєш свою дорогу, ніоден блуд не озме. Подивиси страхові в очі і тогди, навіть, в найтемнішу нічку можно вийти на світло.
Рашисти продовжують зазнавати втрат
Збройні сили України тримають оборону та не дають пройти ворогові. Втрати російських військ від початку повномасштабного вторгнення в Україну становлять близько 30 350 окупантів.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Генштаб ЗСУ.
«Найбільші втрати противника (минулої доби) спостерігалися на Запорізькому напрямку», – йдеться у повідомленні.
Приблизні втрати ворога з 24.02 до 30.05:

Нагадаємо, українські десантники знищили техніку бойовиків, яку ті намагалися сховати. Крім того, мобілізовані у квітні окупанти вже потрапили в полон і дають свідчення.
Також Інформатор писав, що в Україні запустили додаток, в якому можна відслідковувати втрати рашистів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.