Українські спортсмени завоювали дві медалі на чемпіонаті світу з боротьби в Осло

Нагородами відзначилися Магамед Закарі і Олександра Хоменець

Українські спортсмени завоювали дві медалі з вільної боротьби в Осло. Вони отримали бронзові нагороди.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр Національного олімпійського комітету України .

Спортсмени вибороли бронзові медалі:

• Магамед Закарі - в змаганнях у ваговій категорії до 97 кілограмів;
  • Олександра Хоменець - в змаганнях у ваговій категорії до 55 кілограмів.

Зазначимо, Чемпіонат світу з боротьби-2021 проходить в Осло (Норвегія) з 2 по 8 жовтня. Чемпіонат світу складається зі змагань з жіночої боротьби вільного стилю, чоловічій боротьбі вільного стилю і греко-римської боротьби у чоловіків. У кожному виді боротьби медалі будуть розіграні в десяти вагових категоріях.

Після того як чемпіонат світу  минулого 2020 року внаслідок пандемії COVID-19 не відбувся, прийняли рішення провести цей турнір  цього року через два місяці після закінчення літніх Олімпійських ігор в Токіо.

Нагадаємо, Україна виплатить винагороду олімпійцям за 4-6 місця в Токіо. Крім того, український каратист Горуна завоював бронзову медаль на Олімпіаді в Токіо.

Також Інформатор писав, що український гімнаст Верняєв пояснив свою заяву про зміну громадянства .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут