Головна
Спорт
16:37, 14 Червня
Информатор UA

Интро

Українські спортсмени бойкотуватимуть змагання у разі допуску до них представників росії та Білорусі.Світ не повинен забувати про війну, яку розпочала країна-агресор. Про це повідомляє Інформатор з посиланням наМіністерство молоді та спорту України. За час повномасштабного російського вторгнення війна вже забрала життя понад 70 українських спортсменів та тренерів. Тим часом представники рф і рб шукають можливість заявити про себе на міжнародній арені, виступаючи під нейтральним білим прапором. "Це неприпустимо! Спортсмени цих країн не можуть брати участь у міжнародних змаганнях ані під власними, ані під нейтральними прапорами, оскільки мовчазно погоджуються з вбивством українців, або відкрито це підтримують. У разі допуску спортсменів рф та рб до участі у змаганнях українські спортсмени готові блокувати їхні виступи", - заявивміністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт. Він закликав президентів всеукраїнських федерацій звертатися до міжнародних спортивних федерацій, щоб не допустити таких випадків, а також запропонував запрошувати їхніх керівників в Україну. "Ми покажемо Ірпінь і Бучу, Харків і Чернігів. Вони мають знати, що відчувають українські спортсмени, коли виходять на старт поряд з представниками країн-агресорів", наголосив Гутцайт. Нагадаємо,"Динамо" скасувало матч із румунською командою через висловлювання президента клубу на адресу полку "Азов". Крім того, в Україні дозволили проводити спортивні змагання, але без глядачів. Такожписав, що Україна виборола право на проведення чемпіонату Європи з карате. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут. Заголовне фото:getty images

Українські спортсмени бойкотуватимуть змагання у разі допуску до них представників рф та Білорусі

Читать на русском
Українські спортсмени бойкотуватимуть змагання у разі допуску до них представників рф та Білорусі

З початку війни загинуло понад 70 українських спортсменів та тренерів

Українські спортсмени бойкотуватимуть змагання у разі допуску до них представників росії та Білорусі. Світ не повинен забувати про війну, яку розпочала країна-агресор.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство молоді та спорту України

За час повномасштабного російського вторгнення війна вже забрала життя понад 70 українських спортсменів та тренерів. Тим часом представники рф і рб шукають можливість заявити про себе на міжнародній арені, виступаючи під нейтральним білим прапором.

"Це неприпустимо! Спортсмени цих країн не можуть брати участь у міжнародних змаганнях ані під власними, ані під нейтральними прапорами, оскільки мовчазно погоджуються з вбивством українців, або відкрито це підтримують. У разі допуску спортсменів рф та рб до участі у змаганнях українські спортсмени готові блокувати їхні виступи", - заявив міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт. 

Він закликав президентів всеукраїнських федерацій звертатися до міжнародних спортивних федерацій, щоб не допустити таких випадків, а також запропонував запрошувати їхніх керівників в Україну.

"Ми покажемо Ірпінь і Бучу, Харків і Чернігів. Вони мають знати, що відчувають українські спортсмени, коли виходять на старт поряд з представниками країн-агресорів", — наголосив Гутцайт.

Нагадаємо, "Динамо" скасувало матч із румунською командою через висловлювання президента клубу на адресу полку "Азов". Крім того, в Україні дозволили проводити спортивні змагання, але без глядачів

Також Інформатор писав, що Україна виборола право на проведення чемпіонату Європи з карате. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: getty images

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.