RU
Головна
Життя
Туризм
19:25, 2 Жовтня
Информатор UA

Интро

Реєстрація в українських аеропортах стане платною. Шість авіакомпаній беруть з пасажирів плату за реєстрацію на літак перед вильотом. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Avianews. МАУ Збір за реєстрацію в аеропорту в МАУ становить 15 євро. Ще 15 євро доведеться заплатити, якщо у вас не виявиться роздрукованого посадкового талона при онлайн-реєстрації в мережі. SkyUp Реєстрація в аеропорту у SkyUp коштує 21 долар. Онлайн-реєстрація й наявність посадкового талона в роздрукованому або електронному вигляді звільняє від сплати цього збору. Wizz Air Збір Wizz Air за видачу посадкового талона в аеропорту становить 35 євро. Якщо замовити послугу реєстрації в аеропорту через інтернет заздалегідь, вона коштуватиме 11 євро. Ryanair Реєстрація в аеропорту на рейс Ryanair коштує 55 євро. Якщо зареєструватися онлайн попередньо, але не роздруковувати посадковий талон, в аеропорту доведеться заплатити 20 євро. AirBaltic Реєстрація за стійкою в аеропорту коштує 35 євро. Якщо зареєструватися онлайн до приїзду в аеропорт, роздрукувати посадковий талон на стійці можна безкоштовно. Eurowings Реєстрація в аеропорту для пасажирів Eurowings коштує 5 євро. Переконайтеся, що система згенерувала посадковий талон Обов'язково переконайтеся перед виїздом в аеропорт, що ваш статус . Це має вказуватися на сайті авіакомпанії в особистому кабінеті. Деякі пасажири можуть не завершити процес реєстрації. У такому випадку з них візьмуть збір за реєстрацію в аеропорту. Раніше Інформатор повідомляв, що аеропорт Бориспіль тимчасово закрив дві стоянки поруч із терміналом D. Також ми писали, що лоукостер Uzbekistan Airways після шестирічної перерви знову полетить із Києва до Ташкента. Крім того, повідомлялося куди українці найчастіше літали відпочивати цього літа. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Українські лоукостери вводять плату за реєстрацію в аеропорту: як не попастися на штраф

Читать на русском
Українські лоукостери вводять плату за реєстрацію в аеропорту: як не попастися на штраф

Авіакомпанії вводять плату за реєстрацію в аеропорту

Реєстрація в українських аеропортах стане платною. Шість авіакомпаній беруть з пасажирів плату за реєстрацію на літак перед вильотом.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Avianews.

МАУ

Збір за реєстрацію в аеропорту в МАУ становить 15 євро. Ще 15 євро доведеться заплатити, якщо у вас не виявиться роздрукованого посадкового талона при онлайн-реєстрації в мережі.

SkyUp

Реєстрація в аеропорту у SkyUp коштує 21 долар. Онлайн-реєстрація й наявність посадкового талона в роздрукованому або електронному вигляді звільняє від сплати цього збору.

Wizz Air

Збір Wizz Air за видачу посадкового талона в аеропорту становить 35 євро. Якщо замовити послугу реєстрації в аеропорту через інтернет заздалегідь, вона коштуватиме 11 євро.

Ryanair

Реєстрація в аеропорту на рейс Ryanair коштує 55 євро. Якщо зареєструватися онлайн попередньо, але не роздруковувати посадковий талон, в аеропорту доведеться заплатити 20 євро.

AirBaltic 

Реєстрація за стійкою в аеропорту коштує 35 євро. Якщо зареєструватися онлайн до приїзду в аеропорт, роздрукувати посадковий талон на стійці можна безкоштовно.

Eurowings

Реєстрація в аеропорту для пасажирів Eurowings коштує 5 євро.

Переконайтеся, що система згенерувала посадковий талон

Обов'язково переконайтеся перед виїздом в аеропорт, що ваш статус «зареєстрований». Це має вказуватися на сайті авіакомпанії в особистому кабінеті.

Деякі пасажири можуть не завершити процес реєстрації. У такому випадку з них візьмуть збір за реєстрацію в аеропорту.

Раніше Інформатор повідомляв, що аеропорт Бориспіль тимчасово закрив дві стоянки поруч із терміналом D. Також ми писали, що лоукостер Uzbekistan Airways після шестирічної перерви знову полетить із Києва до Ташкента.

Крім того, повідомлялося куди українці найчастіше літали відпочивати цього літа.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.