«Ти в моїй тиші всього лише шум», — співає Аліна, і це те самісіньке відчуття, яке знайоме багатьом: коли те, що раніше боліло, раптом стає абсолютно байдужим. Це трек, під який хочеться глибоко видихнути, скинути з себе все зайве і повторити за співачкою: «Забула, прикинь».
Рашисти ховають свою техніку, проте наші військові однаково знаходять її
Українські десантники продовжують знищувати російських окупантів та їхню військову техніку. Декількома влучними пострілами з артилерії знищено кілька одиниць ворожої техніки.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на 79-у окрему десантно-штурмову бригаду Миколаєва.
Після професійної роботи артилерійських підрозділів 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України спалахнули кілька ворожих машин.
"Як би окупанти не намагалися сховати від нас свою техніку, ми все одно знаходимо її і чітко наводимо артилерію", - зазначив командир підрозділу безпілотних літальних апаратів", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, біля острова Зміїний знищили два російські катери. Крім того, в Донецькій області українські десантники ліквідували групу спецназівців із Сибіру,
Інформатор писав що в Київській області знайшли склад з боєприпасами бойовиків.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.