Українська поетеса померла від ускладнень COVID-19

Читать на русском

Їй було 75 років

Читать на русском
Українська поетеса померла від ускладнень COVID-19

Їй було 75 років

Українська поетеса Світлана Йовенко померла на 76-му році життя у реанімації відділення для заражених коронавірусом у десятій київській лікарні.

Про це повідомила у Facebook письменниця Любов Голота, передає Інформатор

"Цього ранку нас покинула Світлана Йовенко, померла в реанімації ковідного відділення 10-ої київської лікарні", - написала вона.

Поетеса народилася у Києві, все трудове життя займалася літературою. Вона – автор багатьох збірок лірики, автор прозових книг, літературних есе та статей, спогадів.

За словами Голоти, Йовенко знали всі українські поети та письменники, які друкувалися у видавництві "Дніпро", журналі "Отчизна", сусідили з нею у письменницькому домі на Гончара, 52.

"Її знали та любили університетські друзі, вірні читачі, чорнобильці, - адже Світлана не раз відвідувала зону, брала участь у створенні фільмів Роллана Сергієнка, формувала антології, написала вірші та поему, цілу низку прозових творів, високо оцінених читачами. людей небайдужих до неї, до письменницької праці, життя літніх письменників, які стали жертвами пандемії...",- зазначила Голота.

Також відомо, що Світлана залишила у скорботі свою доньку Іванну, онуку Софію, близьку та далеку рідню.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.