"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
«Ліфт» — про внутрішню трансформацію. Про той момент, коли залишаєшся сам на сам із собою у замкненому просторі й не можеш втекти від розмови з власним «Я».
Раніше українка вилетіла в одиночному розряді Вімблдону-2023
Українська тенісистка Ангеліна Калініна знялася з парного матчу на Вімблдоні-2023 разом з румункою Іриною Бегу.
Після драматичного вильоту в одиночному розряді, Калініна загалом припинила виступ на турнірі. Про це повідомляється на офіційному сайті Вімблдону.
Мова йде про перенесений матч другого кола, в якому суперницями Калініної та Бегу були Сторм Хантер та Елізе Мертенс. Напередодні гру перервали в другому сеті за рахунку 2:0 на користь суперниць через дощ.
В першому сеті українка і румунка поступилися з рахунком 2:6. Втім, в чому саме причина відмови виходити на матч невідомо - про це не повідомляють ані представники турніру, ані сама Калініна.
Нагадаємо, що в одиночному розряді Вімблдона до четвертого кола дійшли дві українські спортсменки. Також варто відзначити, що до тенісу повертається колишній учасник топ-5, який пропустив більше року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.