Українські спортсмени боролися у вагових категоріях 50, 61 кг (жінки) і 75 кг (чоловіки)

У хорватському місті Пореч 22 травня відбувся передостанній день чемпіонату Європи з карате. Україна вже отримала золото серед чоловіків, його здобув український спортсмен, капітан збірної України з карате Станіслав Горуна, перемігши представника Азербайджану Рафаеля Агаєва.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на повідомлення самого спортсмена у Facebook.

Українець Станіслав Горуна взяв золото першості континенту на чемпіонаті Європи з карате. Україна везе додому жіночі срібло і бронзу 1

Станіслав подякував організаторам чемпіонату і Хорватії - за теплий прийом, а також своїх прихильників і фанів - за підтримку.

32-річний львів'янин отримав перемогу над одіннадцатікратний чемпіоном Європи. Перемогу українець вирвав за шість секунд до фінального гонгу. Йому вдалося з розвороту потрапити в голову супернику і завершити поєдинок з рахунком 3: 1 на свою користь.

Для Станіслава, який виступає в категорії 75 кілограмів, це перша перемога на чемпіонаті Європи.

Крім того, Станіслав став першим в історії українського чоловічого карате, кому вдалося отримати золоту медаль з першості континенту.До цього моменту тільки українські жінки брали золото. Це траплялося п'ять разів.

Що стосується жінок, які виступили у чемпіонаті Європи з карате 2021, менш вдалим фінал став для одеситки Аніти Серегиной, - повідомляє паблік Kamp-Sport.

Представниця України у ваговій категорії до 61 кілограма поступилася Йован Прековіч з Сербії (0: 2) і стала другою, здобувши срібло.

Українка Катерина Крива перемогла сербку Олену Мілівоєвіч (5: 0) в жіночому поєдинку до 50 кг і стала бронзовим призером чемпіонату Європи з карате.

Раніше Інформатор повідомляв, що українець Михайло Романчук взяв золото на чемпіонаті Європи з плавання.

Також повідомлялося, українку Марину Бех-Романчук визнали кращою легкоатлеткою світу.а також, українська стрибунка Бех-Романчук взяла золото на Чемпіонаті Європи: поставлений рекорд 2021 року.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут